Qualcomm Snapdragon 768G 5G spēļu mikroshēmojums

Qualcomm paziņoja par savu jaunāko augstas klases 5G spēļu mikroshēmojumu Snapdragon 768G. Kā norāda izmaiņas nosaukumā, tas principā ir tāds pats kā Snapdragon 765G, taču ar dažiem uzlabojumiem.

Centrālais procesors joprojām izmanto Kryo 475, un GPU joprojām ir Adreno 620, taču tie abi ir uzlaboti. Tagad centrālais procesors tiek fiksēts ar 2,8 GHz, nevis 2,4 GHz, un Adreno 620 GPU ir par 15% ātrāks. Turklāt tam ir atbalsts Adreno atjauninājuma draiveriem, ko Qualcomm sākotnēji ieviesa Snapdragon 865, bet ne ar 765 versiju.

Mēs esam unikāli novietoti, lai paātrinātu 5G komercializāciju mērogā, un Snapdragon 768G ir piemērs tam, kā mēs turpinām piedāvāt risinājumus mūsu OEM klientu vajadzībām,” sacīja Kedar Kondap, Qualcomm Technologies, Inc produktu pārvaldības viceprezidents. “Mūsu paplašinātajam portfelim ir potenciāls padarīt 5G pieejamu miljardiem viedtālruņu lietotāju visā pasaulē.”

Kā jūs gaidījāt, Snapdragon 768G ietver šīs galvenās Snapdragon Elite Gaming funkcijas. Tas atbalsta 120Hz ekrānus, 10 bitu HDR un daudz ko citu. Un, protams, tam ir tāda pati Snapdragon X52 5G Modem-RF sistēma, kas atbalsta gan mmWave, gan sub6 ar lejupielādes ātrumu līdz 3.7Gbps.

Pirmā ierīce, kas izmantos jauno mikroshēmojumu ir Xiaomi Redmi K30 5G Racing Edition, kurā ietilpst arī 120Hz displejs un 64 megapikseļu kamera.

Avots: Neowin

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt