Motorola laiž klajā skārienjutīgu rāciju ar balss asistentu

Motorola Solutions laiž klajā jaunu APX sērijas rāciju, kam ir skārienjutīgas ekrāns un balss vadības atblasts. APX Next var ne tikai izmantot rāciju standarta LMR (land mobile radio) savienojamību, bet arī pieslēgties LTE, un pat pārraidīt lietotāja atrašanās vietas datus.

Lai gan daudzas no šīm funkcijām jau gadiem ilgi ir pieejamas viedtālruņos, tās ir daudz sarežģītāk ieviest rācijā, norāda Fast Company. Skārienjutīgajam ekrānam jāstrādā ar cimdiem, kā arī lietū, un Motorola Solutions (kas atšķiras no Motorola Mobility, kas tagad pieder Lenovo) jāuzmanās, lai LTE savienojamība neradītu traucējumus ierīces LMR savienojumam. LMR ir svarīga tehnoloģija ārkārtas situācijās, kad tipiski mobilo sakaru tīkli var tikt traucēti vai pārslogoti.

APX Next balss kontrole strādā citādāk, nekā viedtālruņos. Lai uzsāktu balss komandu, ir jānospiež poga, nevis jāpasaka konkrēta frāze. Lai dzirdētu atbildes uz saviem jautājumiem, arī jānospiež poga, lai neļautu balss asistentam skaļi pateikt sensitīvu informāciju. Rācija ir optimizēta darbam īpaši skaļos apstākļos, izmantojot četrus mikrafonus, tā spēj novērt fona trokšņus.

Motorola norāda, ka ViQi balss kontroles sistēma tiks palaista ar iespēju darbiniekiem meklēt automašīnu numura zīmes, vadītāja apliecības informāciju un transportlīdzekļa identifikācijas numurus (VIN). Nākotnē tā cer, ka ViQi varēs izsaukt palīdzību, kad trasnsportlīdzeklim tā nepieciešama, pieņemt paziņojumus un tulkot valodas.

Motorola publiski nekomentē, cik maksās jaunās APX rācijas — Fast Company norāda, ka cenas atšķiras atkarībā no tā, cik ierīču tiek pirktas, — bet rācija ir pieejama pasūtīšanai jau tagad.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt