300€ vērtu viedtālruņu izvēle

300€ vērtu viedtālruņu izvēle

Kad sāku meklēt viedtālruņus šodienas apskatam, domāju, ka būs grūti izvēlēties piecus no lielā veikalos pieejamā klāsta, taču problēma izrādījās tieši pretēja – bija grūti atrast ierīces ar cenu ap 300€, ko būtu vērts piedāvāt lasītājam!  Neizdevās izvairīties no diviem viena ražotāja telefoniem, kaut gan Poco nu jau kādu laiku skaitās no Xiaomi atsevišķs zīmols. Vēl konstatēju, ka Latvijas noliktavās ir ”aizķērušies” pat trīs un četrus gadus veci Sony un Samsung flagmaņi, ko nu var iegādāties par 300€. Šiem telefoniem nepievērsu uzmanību, jo ražotājs ir pārtraucis tos nodrošināt ar programmatūras atjauninājumiem.

Motorola One Zoom

Motorola One Zoom ir interesants ar to, ka kameru klāstā ir teleobjektīvs ar 3x optisko tuvinājumu. Turklāt tam ir attēla optiskais stabilizators gan galvenajai kamerai, gan teleobjektīvam! Lai arī speciālisti no DxO laboratorijas šī telefona kameru veikumu ir novērtējuši ar visai zemiem 87 punktiem, tas vairāk attiecas uz galveno kameru. Kā galvenais teleobjektīva trūkums tiek minēts liels trokšņu daudzums, samazinoties apgaismojumam. Katrā gadījumā neviens cits ražotājs šajā cenu kategorijā pagaidām nepiedāvā līdzvērtīgu ierīci, tādēļ cilvēki, kuri ceļojot fotokameru līdzi neņem, bet iztiek ar telefonu, var skatīties Motorola One Zoom virzienā. Iebūvētajā 128GB atmiņā pietiks vietas vairākiem tūkstošiem bilžu!

Huawei Nova 5T

Lai arī Huawei nu jau labu laiku ir palicis bez Google servisiem, Huawei Nova 5T vēl ir paspējis pie tiem tikt. Tālrunis ir visātrākais no šodien apskatāmajiem – gandrīz 400 000 Antutu punktu, kas ir krietnas 2/3 no šodienas flagmaņu spējām! Arī kameras ir vienas no labākajām. Hi-Fi audio atbalsts ar 32-bit/192kHz, ļauj šo telefonu izmantot augstas kvalitātes mūzikas atskaņošanai caur pastiprinātāju. Diemžēl ražotājs nav aprīkojis telefonu ar 3.5mm audio izeju, nāksies lietot USB type-C uz 3.5mm pāreju, kas par laimi ietilpst standarta komplektācijā!

Xiaomi Mi Note 10 Lite

Xiaomi Mi Note 10 Lite ir dārgāka Xiaomi Mi Note 10 vienkāršotā versija. Par laimi, vienīgā atšķirība starp šiem abiem tālruņiem ir kameru klāsts. Lite versijai 108MP sensora vietā ir ticis 64MP sensors, ”pašiņu” kamera ir no 32MP “apgriezta” uz 16MP, arī teleobjektīva nav. Pārējie visi labumi ir saglabājušies – gan Super AMOLED displejs, gan ietilpīgais Li-Po 5260 mAh akumulators ar 30W ātro uzlādi, gan diezgan veiksmīgais Snapdragon 730G procesors. Patīkams plusiņš ir IR raidītājs, kas ļauj ar telefonu aizvietot sadzīves tehnikas tālvadības pultis! Pie trūkumiem var minēt microSD karšu slota neesamību. 64GB atmiņa mūsdienās var izrādīties par mazu!

Samsung Galaxy A51

Dienvidkorejas koncerns Samsung pagājušā gada nogalē prezentēja vidējā cenu diapazona telefonu Galaxy A51. Ierīce pēc cenas/iespējas attiecības izrādījās tik veiksmīga, ka Krievijā un dažā labā Eiropas valstī kļuva par dižpārdokli. Lai arī šis ir lēnākais telefons no šodienas “piecinieka “,  krāšņais 6,5 collu Super AMOLED displejs un labi nostrādātā programmatūra padara to par iekārojamu pirkumu. Sportisti novērtēs ANT+ savienojuma protokola atbalstu, kas ļauj ar telefonu savienot pulsometra jostiņu, kadences sensoru un citus aksesuārus.

Xiaomi Poco X3 NFC

Poco X3 NFC ir vienīgais telefons ar 120Hz ekrāna atsvaidzes atbalstu. Ražotājs šo ierīci pozicionē kā domātu tieši spēļu entuziastiem. Snapdragon 732G procesors un 6GB RAM ļaus spēlēt gandrīz jebkuru spēli uz augstiem uzstādījumiem. Stereo skaļruņi sniegs papildus sajūtas. Akumulators ir pietiekami ietilpīgs, lai ļautu iegrimt spēlēs uz daudzām stundām! NFC nosaukumā nozīme tikai to, ka šis savienojuma veids telefonā ir. Kā var redzēt salīdzinošajā tabulā, tad šobrīd pa 300€ jebkurai ierīcei ir NFC atbalsts.

Viedtālruņu salīdzinājums

Kopsavilkums

Šodienas apskatā ir viedtālruņi gan ceļotājiem, gan audiofīliem, gan spēļu entuziastiem. Tas liecina, ka pa 300€ šodien var nopirkt diezgan labu ierīci, dažādām dzīves situācijām!

Attēlu avoti: pexels.com, www.motorola.com, www.huawei.com, www.mi.com, www.samsung.com, www.poco.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt