µTorrent pārdots, nākotne neskaidra

Kompānija Bittorrent Inc., kura attīsta P2P failapmaiņas protokolu un izlaiž iecienīto klientprogrammu µTorrent – tagad pārdota par 140 miljoniem USD skaidrā naudā.  Pircējs ir kāds Džastins Sans (Justin Sun, titulattēlā), kurš izstrādā blokķēdes platformu Tron un kriptovalūtu TRX. Pēc Sana teiktā, viņa misija ir radīt “patiesi decentralizētu Internetu un tā infrastruktūru”. Vēl notiek neliela rīvēšanās Bittorrent akcionāru starpā, bet maz ticams, ka darījums tiks atcelts.

Kā paziņoja Bittorrent Inc., viņu bāzes klientam µTorrent  kopā ar Bittorrent Now esot 170 miljonu liela lietotāju auditorija.  Ar P2P protokola palīdzību ikdienā veiktās lejuplādes patērējot ap 40% no kopējā interneta trafika, ar to padarot šīs aplikācijas par lielākajām decentralizētajām lietotnēm pasaulē. Kāda būs µTorrent nākotne, jaunais īpašnieks neizpauž. Jau klīst baumas, ka nākamajās versijās tiks iemontēts Tron spraudnis, lai visi lietotāji “raktu” saimniekam kriptovalūtu TRX.

 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

7 Responses

      1. Tiešām sasmējos par advancētā lietotāja argumentu 😀
        Kāpēc čakarēties, ja ir izcila alternatīva. Tas, ka tu vajadzīgo rezultātu panāc caur kūtspakaļu, nenozīmē, ka esi advancēts lietotājs. 😉

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt