Aplikācijai Excel pievienos Javascript – jauna paradīze urķiem

Kā Microsoft ziņoja konferencē BUILD 2018 – jebkurā ofisā populārajai aplikācijai Excel plāno pievienot specializētu (custom) Javascript atbalstu. Tas esot vajadzīgs, lai varētu šo lietotni sajūgt ar Azure “mākslīgo intelektu”. Pievienos arī Azure Machine Learning atbalstu. Bleepingcomputer eksperti jau izpētījuši, ka šī inovācija ir lielisks veids, kā pārvērst PC bitkoinu ieguves mašīnā.  Protams, pirms Coinhive spraudņa instalēšanas lietotājs tiks brīdināts, bet nav noslēpums, ka birojos blondīņu netrūkst. Arī CERT.lv sociālajos tīklos izplatījis attiecīgu paziņojumu.

 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

3 Responses

  1. Vispār nesaprotu, priekš kam excelim kaukāds fakains intelekts. Tādiem uzdevumiem, kuros excelis uz PC varētu sākt bremzēties un būtu vajadzīgi kādi produktivitātes paaugstināšanas rīki, lieto pavisam citu programmatūru… Bet, ja datu apstrādātājam nepietiek sava intelekta, tad nekāds mākslīgais neko nepalīdzēs.

  2. Cerams, ka tas mākslīgais intelekts erudīciju nesmelsies no Windows 10 izstrādātāju un vadītāju komandas. Savādāk Excel un vēlāk arī pārējo Office varēs noraut podā. 😀

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt