Apple prezentējis speciālos iPhone 8 / 8 Plus sarkanā krāsā

Kompānija Apple paziņojusi par speciālajiem viedtālruņu modeļiem iPhone 8/8 Plus (PRODUCT)RED Special Edition, kuri būs koši sarkanā krāsā ar melnu priekšpusi. Labdarības līnija RED izlaista, lai palīdzētu cilvēces cīņā pret AIDS. No tehniskā viedokļa nekādu atšķirību nav, vienīgi dizainā. iPhone 8/8 Plus (PRODUCT)RED Special Edition 64 GB un 256 GB modeļi pasūtāmi, sākot ar šodienu, 10. aprīli, lielākajās pasaules valstīs. Pārējās valstis pievienos vēlāk. Cena noteikta sākot ar 699 USD (bez PVN).

 

iPhone X īpašnieki, kuri vēlas pievienoties labdarībai, var iegādāties speciālus sarkanas ādas maciņus ar to pašu RED simboliku. Maciņa cena ASV – 99 USD.

No visām RED līnijas precēm daļa ienākumu tiks pārskaitīta Globālajam AIDS fondam. Kopš partnerattiecību uzsākšanas ar (RED) 2006. gadā Apple jau ziedojis Fondam vairāk nekā 160 miljonus USD.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

3 Responses

  1. Aizmirsuši piebilst, ka tā ir super duper inovācija, kā Raivix saka. Bet, NOPIETNI, no 2006.g. tikai 160kk? Uz vāciņiem vien jau var vairāk noziedot (aiponu zombiju tak pietiek). Nabaga mazie “rīsēdāji”, kas visu to ražo.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt