Ar 2020 gadu Apple iPhone modeļi varētu sasniegt vēl lielākus WiFi ātrumus

Kad runa iet par WiFi, šobrīd tā standarts uz iPhone ierīcem ir WiFi 6 (jeb 802.11ax). Saskaņā ar Japāņu vietnes Macotakara.jp ziņojumu teikts, ka Apple 2020 gada iPhone modeļiem varētu ieviest vēl ātrāku WiFi uztvērēj sistēmu, kas pazīstama kā 802.11ay.

Kāda ir atšķirība starp šo jauno WiFi versiju un WiFi 6? Sākumā jāizceļ, ka jaunā versija darbosies 60GHz mmWave spektrā, pretstatā 2,5GHz un 5GHz spektriem, kas izmantoti šobrīd. Teorētiski jaunajai versijai vajadzētu ļaut lietotājiem sasniegt savienojuma ātrumu līdz pat 200Gbps, taču līdz ar to, sistēmai būs mazāks savienojuma diapazons.

Jāatzīmē, ka uz doto brīdi IEEE vēl nav pilnībā izstrādājis gala varianta 802.11ay specifikācijas, taču ir paredzēts, ka tās tiks pabeigtas līdz šī gada beigām, kas nozīmē, ka šīs baumas varētu būt patiesas. Jāsaka, ka spēja iegūt lielākus ātrumus, jebkurā nozarē, nāk ar zināmu haosu, intrigām un gaidīšanas periodu.

Kā iepriekš minēts, diapazons būs viena no galvenajām problēmām, jo jaunjai 802.11ay tas ir mazāks, nav skaidrs cik ļoti. Tas ir arī atkarīgs no jūsu interneta pieslēguma un pakalpojumu sniedzēja. Ja jūs lietojat mazāka ātruma interneta pieslēgumu, tad īsti nav nozīmes tam, cik lielu ātrumu jūs teorētiski varat iegūt, taču, vismaz, Apple potenciāli varētu paaugstināt šobrīdējos limitus.

Avots: Ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt