Ar Microsoft lietotnes “Phone Link” palīdzību tagad varat izmantot iMessage no sava PC

Phone Link beidzot atbalsta iOS ierīces un ļauj sūtīt un saņemt ziņojumus un zvanus Windows ierīcēs.

Microsoft, izmantojot lietotni Phone Link, nodrošina piekļuvi iMessage. Atjauninātās lietotnes priekšskatījums Windows Insiders lietotājiem būs pieejams jau šonedēļ. Phone Link lietotne ļauj iPhone lietotājiem savienot savas ierīces ar Windows klēpjdatoru vai personālo datoru. Ar šo atjauninājumu iPhone lietotāji varēs sūtīt un saņemt ziņojumus, izmantojot iMessage, veikt un saņemt zvanus, kā arī skatīt tālruņa paziņojumus Windows 11 sistēmā.

Foto: ekrānuzņēmums no Microsoft Blog lapas

Uzņēmums  izmanto Bluetooth, lai savienotu Windows ierīces ar iPhone tālruņiem, pārsūtot komandas un ziņojumus lietotāja lietotnei Messages (iMessage). Tas nozīmē, ka jūs varēsiet sūtīt ziņojumus kontaktpersonām, kurām arī ir iPhone, tieši no sava Windows datora, taču ir daži ierobežojumi. Jūs nevarēsiet sūtīt attēlus vai piedalīties grupu ziņojumos. 

Sarunās nebūs redzama arī pilna ziņojumu vēsture, jo tiks rādīti tikai tie ziņojumi, kas ir nosūtīti vai saņemti, izmantojot Phone Link. Sistēmā netiek izmantoti Iphone raksturīgie zilie vai zaļieburbuļi, jo uzņēmums nespēj atšķirt standarta teksta ziņu no iMessage nosūtītās īsziņas.

Ja vēlaties izmēģināt jauno Phone Link atbalstu iOS, tas būs pieejams Windows Insider lietotājiem kanālos Dev, Beta un Release Preview. Uzņēmums jau šonedēļ sāk testēšanu ar “nelielu daļu” testētāju. “Laika gaitā, un, pamatojoties uz atsauksmēm, ko saņemsim no šīs pirmās Insiders grupas, mēs palielināsim priekšskatījuma pieejamību lielākam lietotāju skaitam,” teikts uzņēmuma bloga ierakstā.

Avots: Microsoft Blog

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt