ASUS iepazīstina ar jaunu datoru klāstu, ar nākamās paaudzes Intel Core procesoriem

ASUS Built for Brilliance virtuālā pasākumā paziņoja par jaunu un modernizētu datoru klāstu, tostarp klēpjdatorus ar nākamās paaudzes Intel Core  procesoriem – Tiger Lake un klēpjdatoriem, kuru pamatā ir Intel Project Athena inovāciju programma.

Novatoriskajos klēpjdatoros ir ZenBook Flip S (UX371), pasaulē plānākais OLED klēpjdators; ZenBook S (UX393), pasaulē plānākais un vieglākais 3:2 3.3K klēpjdators; ZenBook 14 (UX435EA / EG), pasaulē mazākais 14 collu klēpjdators ar ScreenPad; ZenBook 14 Ultralight (UX435EAL / EGL), vieglākais 14 collu ZenBook, kas sver 980 g; ZenBook Pro 15 (UX535), pasaulē mazākais 15 collu 4K OLED klēpjdators; un pasaulē vieglākais 14 collu biznesa klēpjdators ExpertBook B9 (B9400). 2020. gada datoru klāstā ir iekļauti ASUS un nozares vadošie risinājumi, lai nodrošinātu  produktivitāti un lietotāju pieredzi.

Aprīkoti ar nākamās paaudzes Intel Core procesoriem un jaunu Intel Xe grafikas arhitektūru, jaunākie ASUS klēpjdatori pārkāpj plānu un vieglu klēpjdatoru veiktspējas robežas un dod lietotājiem iespēju gūt visaugstāko produktivitātes, radošuma, spēļu, izklaides un sadarbības pieredzi. Nākamās paaudzes Intel Core procesori izmanto AI tehnoloģijas iespējas, lai ikdienas datoru lietotājiem nodrošinātu nepārspējamu ātrumu un inteliģentu veiktspēju, un atbalsts Intel WiFi 6 un Thunderbolt  4 nodrošina ātru, uzticamu savienojamību. Grafika, kuras pamatā ir Intel jaunā Xe arhitektūra, nodrošina diskrēta līmeņa grafikas veiktspēju nākamās paaudzes multivides pieredzei.

ASUS klēpjdatori, kuru pamatā ir Intel Project Athena inovāciju programma

ASUS ZenBook Flip S (UX371)

Īpaši kompaktais ZenBook Flip S ir bez piepūles pārnēsājams, tikai 13,9 mm plāns un sver tikai 1,2 kg. Izcilajam, īpaši spilgtajam 4K UHD OLED NanoEdge PANTONE® apstiprinātajam krāsu precīzajam skārienekrānam ir plaša 100% DCI-P3 krāsu gamma, un tas ir VESA DisplayHDR 500 True Black sertificēts, lai iegūtu dziļi melnus un izcilu kontrastu.

ZenBook Flip S ir grezns augstākās klases dizains, kas aprīkots ar prestižu Jade Black apdari ar kontrastējošiem sarkanā vara dimanta griezumiem un matētu alumīnija dekorācijam. Izturīgā, precīzi izstrādāta 360 ° ErgoLift eņģe ļauj klēpjdatoru izmantot klēpjdatora, planšetdatora, statīva un telts režīmā. ASUS NumberPad 2.08 nodrošina ātru datu ievadi, un jaunais tastatūras dizains no malas līdz malai nodrošina vietu ērtiem papildu funkciju taustiņiem.

Neticamu veiktspēju nodrošina līdz pat nākamās paaudzes Intel Core i7 procesori ar Xe grafiku, apvienojumā ar līdz 16 GB RAM un līdz 1 TB PCIe 3.0 x4 SSD. Lai nodrošinātu pilnīgu savienojamību, ZenBook Flip S piedāvā divus Thunderbolt  4 USB-C pieslēgvietas, USB 3.2 Gen 1 A tipa pieslēgvietu un HDMI portu. ZenBook Flip S lieljaudas akumulators ilgst līdz pat 15 stundām, kas ir pietiekami pat visilgākajai darba dienai.

ASUS ZenBook Flip 13 (UX363, OLED version)

Kompaktais ZenBook Flip 13 ir tikai 13,9 mm plāns un svars tikai 1,3 kg. Tam ir precīzi izveidota 360 ° ErgoLift eņģe, kas ļauj izmantot dažādus lietošanas režīmus: klēpjdatoru, planšetdatoru, telti, statīvu.

ZenBook Flip 13 ar 67 Wh akumulatoru, spēj nodrošināt līdz 14 stundām darbības liku. ZenBook Flip 13 atbalsta ātru uzlādi ar komplektā iekļauto 65 vatu lādētāju, un ASUS USB-C Easy Charge ļauj lietotājiem izmantot plašu standarta USB-C vai USB-C barošanas (PD) lādētāju priekšrocības.

ZenBook Flip 13 ir NanoEdge FHD OLED skārienekrāns, kas ir pilnībā saderīgs ar jaunizveidoto ASUS pildspalvu. Displejs atbalsta 4096 spiediena līmeņus, nodrošinot uzlabotu precizitāti un jutīgumu. ZenBook Flip 13 darbina jaunākās paaudzes Intel Core  i7 procesors ar Xe grafiku un 16 GB RAM. Uzglabāšanai tas atbalsta līdz 1 TB PCIe 3.0 SSD.

ASUS ZenBook S (UX393)

ZenBook S ir 13,9 collu klēpjdators ar pavisam jaunu formāta koeficientu 3:2. Tas ir 15,7 mm plāns, 1,35 kg viegls un izsmalcināti konstruēts ar kompaktu, izturīgu visu metālu korpusu. Tas ir veidots ar apbrīnojamo 3,3 K (3300 x 2200) NanoEdge PANTONE apstiprināto skārienekrānu ar 3:2 malu attiecību. 67 Wh akumulators ar ātras uzlādes atbalstu nodrošina ZenBook S līdz pat 12 stundām darības laiku.

Elegantajā Jade Black krāsā ir kontrastējoši sarkanā vara dimanta griezuma elementi, un īpašais ASUS logotips uz vāka papildina dizaina vizuālo pievilcību.

Lai nodrošinātu izcilu veiktspēju, ZenBook S darbina līdz pat nākamās paaudzes Intel Core i7 procesori ar līdz 16 GB RAM un līdz 1 TB PCIe 3.0 x4 M.4 SSD. Tam ir HDMI un USB 3.2 Gen 1 A tipa pieslēgvietas, kā arī divas īpaši ātras un daudzpusīgas Thunderbolt  4 USB-C pieslēgvietas un MicroSD karšu lasītājs.

Jaunākā MyASUS programmatūras versija ļauj lietotājiem maksimāli izmantot klēpjdatoru un viedtālruni, un ASUS NumberPad 2.08 nodrošina ērtu ciparu datu ievadīšanu. Infrasarkanā (IR) kamera ļauj ērti pieteikties izmantojot sejas atpazīšanu ar Windows Hello.

ASUS ZenBook 14 Ultralight (UX435EAL/EGL)

ZenBook 14 Ultralight sver tikai 980 g. ZenBook 14 Ultralight darbina jaunās paaudzes Intel Core  i7 procesors ar Xe grafiku (UX435EAL) vai NVIDIA GeForce MX450 diskrēto grafiku (UX435EGL). Ieskaujošam attēlam ZenBook 14 Ultralight ir aprīkots ar četrpusēju bezrāmju 100% sRGB NanoEdge displeju, kas nodrošina 92% ekrāna un ķermeņa attiecību.

ZenBook 14 Ultralight ir izstrādāts, lai sniegtu izcilu lietotāja pieredzi, ar papildu ASUS NumberPad, kas atvieglo datu ievadīšanu. No pieslēgvietām tam ir divi Thunderbolt 4 USB-C, viens USB 3.2 Gen 1 A tips, standarta HDMI un microSD karšu lasītājs. Aprīkots arī īpaši ātru Intel WiFi 6 (802.11ax) bezvadu savienojumu, kas tiek uzlabots ar ASUS WiFi Master tehnoloģiju.

ASUS ExpertBook B9 (B9400)

ASUS ExpertBook B9 ir 880 g viegls, lai nodrošinātu ērtu pārnesamību. Datora korpuss ir veidots ar magnija-litija sakausējumu un īpašu strukturālo stingrību, kas atbilst īpaši prasīgajiem ASV MIL-STD 810H ASV militārajiem standartiem, un uzņēmuma līmeņa drošība nodrošina konfidenciālu datu drošību.

ExpertBook B9 nodrošina jaunās paaudzes Intel Core  i7 procesors ar Xe grafiku un īpaši ātru Intel WiFi 6. Divi SSD atbalsta RAID 0 un RAID 1 tehnoloģiju, nodrošinot ātrākas datu pārsūtīšanas vai drošas datu dublēšanas iespējas. Uzlabotajos videokonferenču risinājumos ietilpst AI trokšņu slāpēšanas audio kristāldzidrai skaņai un ASUS WiFi Master tehnoloģija stabiliem tīkla savienojumiem. ExpertBook B9 ietver lietotājam draudzīgu piederumu kastīti, ko var izmantot arī kā klēpjdatora statīvu.

ASUS klēpjdatori ar nākamās paaudzes Intel Core procesoriem

ASUS ZenBook 14 (UX435EA/EG)

ASUS ZenBook 14 klēpjdatori ar nākamās paaudzes Intel Core procesoriem ir pilnīgi jauns, viegli pārnēsājams klēpjdators, kas apvieno izcilu veiktspēju un labu izskatu. Klēpjdators sver tikai 1,19 kg. ZenBook 14 ietver revolucionāro ASUS ekrāna planšetdatoru, lai uzlabotu produktivitāti, un to darbina jaunākās paaudzes Intel Core procesori ar integrētu Xe grafiku (UX435EA) vai diskrētu NVIDIA GeForce MX450 grafiku (UX435EG).

Šis jaunākais ZenBook Classic sērijas papildinājums lepojas arī ar pilnu I / O pieslēgvietu klāstu: divi Thunderbolt 4 USB-C, viens USB 3.2 Gen 1 A tips, standarta HDMI, microSD karšu lasītājs un audio ligzda. ZenBook 14 nodrošina NanoEdge displeju ar ievērojamu 92% ekrāna un ķermeņa attiecību, un tas ir pieejams divos jaunajos toņos – Pine Grey un Lilac Mist.

ASUS ZenBook Flip 15 (UX564)

ZenBook Flip 15 ir atšķirīgs, izsmalcināts un daudzpusīgs. Aprīkots ar 4K UHD OLED NanoEdge augstas kontrasta skārienekrānu, kas ir PANTONE apstiprināts krāsu precizitātei. Displejs nodrošina 100% DCI-P3 krāsu gammu ar 1 000 000: 1 kontrasta attiecību un ar precīzi izstrādātu 360 ° ErgoLift eņģi. Kompaktais dizains nodrošina ZenBook Flip 15  90% ekrāna un ķermeņa attiecību. Tas atbalsta ASUS Pen aktīvo irbuli un ir precīzi noregulēts ar ASUS WiFi Master tehnoloģiju stabiliem tīkla savienojumiem un nodrošina visaptverošu savienojamību ar vairākiem I / O portiem, ieskaitot Thunderbolt 4 USB-C. Nākamās paaudzes Intel Core procesors un līdz pat NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti spēļu līmeņa grafika nodrošinās stabilu produktivitāti.

ASUS VivoBook Flip 14 (TP470)

VivoBook Flip 14 ir drosmīgi veidots skārienekrāna klēpjdators ar 360 ° viru, kas ļauj to izmantot klēpjdatora, statīva, telts un planšetdatora režīmā. Tas arī atbalsta ASUS Pen aktīvo irbuļi precīzai ievadei un rakstīšanai.

Klēpjdators ir aprīkots ar jaunās paaudzes Intel Core i7 procesoru un ar Xe grafiku, līdz 16 GB RAM, līdz 1 TB PCIe SSD un visaptverošiem I / O portiem, ieskaitot Thunderbolt 4 USB-C. Klēpjdators būs pieejams divos krāsu toņos – Indie Black un Transparent Silver. Enter taustiņš būs ar dzeltenām malām.

ASUS ZenBook 13/14 (UX325/UX425)

ZenBook 13 (UX325) un ZenBook 14 (UX425) ir divi jaunās paaudzes 13,3 collu un 14 collu klēpjdatori ZenBook Classic sērijā. ZenBook 13 un ZenBook 14 ir pat plānāki un vieglāki nekā iepriekšējā paaudze. ZenBook 13 sver tikai 1,07 kg, un abi modeļi ir tikai 13,9 mm plāni. Unikāli šādam ultraplānam dizainam tie piedāvā visaptverošas I / O iespējas, ieskaitot Thunderbolt 4 USB-C, HDMI un USB A tipa pieslēgvietas kā arī microSD karšu lasītājs.

Tie ir pasaulē plānākie 13,3 collu un 14 collu klēpjdatori, kas piedāvā tik visaptverošu un daudzpusīgu savienojamību. Kompaktie NanoEdge displeji piedāvā līdz pat 90% ekrāna un ķermeņa attiecību visaptverošam vizuālam attēlam ar iespēju izvēlēties ļoti zemu jaudu 1 vatu displeju, kas maksimāli palielina akumulatora darbības laiku. Lietotāju pieredzei ir arī pilnībā atjaunināta ASUS NumberPad 2.0, līdz pat 21 stundai akumulatora darbības laiks, jauns tastatūras dizainu no malas līdz malai, ErgoLift eņģu mehānismus un IR kameras ātrai sejas atpazīšanai. ZenBook 13 un 14 ir pieejami divās izsmalcinātās jaunās krāsās: Pine Grey un Lilac Mist.

Klēpjdatori darbosies ar nākamās paaudzes Intel Core procesoriem ar līdz pat 32 GB RAM, līdz 1TB PCIe 3.0 x2 SSD un jaunāko WiFi 6 (802.11ax).

ASUS VivoBook 14/15 (K413/K513/X413/X513)

VivoBook 14/15 sērijā ir spilgti, krāsaini klēpjdatori, kas veidoti produktivitātei un izklaidei. VivoBook X413 un X513 modeļi piedāvā pilnīgi plastmasas šasiju un tie būs pieejami Dreamy White, Cobalt Blue vai Bespoke Black krāsās. Savukārt K413 un K513 modeļiem ir metāla vāka dizains un tie ir Hearty Gold, Indie Black vai Transparent Silver toņos. Aprīkoti ar nākamās paaudzes Intel Core  i7 procesoriem ar Xe grafiku, 16 GB RAM, WiFi 6 un lielas ietilpības PCIe SSD, VivoBook 14 un 15 klēpjdatori nodrošinās lielisku produktivitāti.

ASUS klēpjdatori ar 10. paaudzes Intel Core procesoriem

ASUS ZenBook Pro 15 (UX535)

ZenBook Pro 15 ir jaunākais ZenBook Pro radošo klēpjdatoru sērijas modelis, un tas ir arī pasaulē mazākais 15,6 collu klēpjdators ar 4K UHD OLED skārienekrānu.
Elegantais ZenBook Pro 15 ļauj ikdienas radītājiem strādāt pie saviem projektiem jebkur, pateicoties kompaktajam dizainam, ko iespējo slaidie rāmji spilgtā un dzidrajā NanoEdge 4K UHD OLED skārienekrānā. Plašā 100% DCI-P3 krāsu gamma nodrošina spilgtus nokrāsas, un 88% ekrāna un ķermeņa attiecība nodrošina plašu vizuālo izskatu.

ZenBook Pro 15 darbojas ar 10. paaudzes Intel Core  i7 un i5 H sērijas procesoriem, 16 GB RAM un līdz pat NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti diskrētajai grafikai, un līdz pat 1 TB PCIe 3.0 x4 SDD.
Lai uzlabotu produktivitāti, ZenBook Pro 15 ietver jaunāko ASUS ScreenPad – 5,65 collu sekundāro skārienekrānu.

ZenBook Pro 15 piedāvā 96 Wh akumulatoru un visaptverošu I / O pieslēgvietu komplektu, ieskaitot Thunderbolt  3 USB-C, USB 3.2 Gen 1 A tipa portu, standarta HDMI, audio ligzdu un SD karšu lasītāju.

ASUS Zen AiO 24/22 (A5400/A5200)

Zen AiO 24/22 ir funkcionāli un jaudīgi datori vienā estētiski pievilcīgā iepakojumā. Šie jaudīgie all-in-one datori apvieno augstu veiktspēju ar stilīgu estētiku. Eleganto izskatu izceļ metāla stends ārpus centra un ar audumu aizsargāti priekšējie Harman Kardon skaļruņi. Nevainojams 23,8 collu / 21,5 collu NanoEdge displejs un 93% ekrāna un ķermeņa attiecība Zen AiO 24/22 datoros nodrošina visaptverošu vizuālo izskatu.

Darbojoties ar 10. paaudzes Intel Core i7 procesoru un līdz pat NVIDIA MX330 diskrētajai grafikai, Zen AiO 24/22 datori viegli veic fotoattēlu un video rediģēšanu, kā arī 3D grafikas renderēšanu. Nozares vadošā un elastīgā trīskāršās glabāšanas iespēja nodrošina divu īpaši ātru cietvielu disku (SSD) priekšrocību apvienojumā ar tradicionālā cietā diska (HDD) lielo atmiņas ietilpību. SSD atbalsta RAID 0 un RAID 1 tehnoloģijas, nodrošinot iespējas ātrākai datu pārsūtīšanai vai drošai datu dublēšanai. Papildu HDMI ports ļauj izveidot savienojumu ar klēpjdatoru, mobilo ierīci vai spēļu konsoli. Zen AiO 24/22 personālos datorus var piestiprināt arī pie sienas stiprinājuma, kas ir saderīgs ar VESA.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt