Call of Duty nākamo daļu iekļaus Xbox Game Pass 

Call of Duty

Nākamo ‘Call of Duty’ daļu Microsoft plāno iekļaut Xbox Game Pass. Iepriekš spēli varēja nopirkt tikai atsevišķi.

Šāda notikumu attīstība notiek vien dienas pēc Xbox prezidentes Sāras Bondas paziņojuma. Viņa ziņo, ka uzņēmums plāno abonēšanas pakalpojumā iekļaut visas savas pirmās puses spēles. Gaidāms, ka par šo lēmumu tiks paziņots uzņēmuma ikgadējā Xbox pasākumā, kas notiks 9. jūnijā. 

Microsoft iegādājās ‘Call of Duty’, izpērkot Activision Blizzard par 63.3 miljardiem EUR. Darījums tika slēgts pagājušogad.

Pirmās personas šaušanas spēle ir viena no vispopulārākajām savā jomā un ir ģenerējusi vairāk kā 27.5 miljardus EUR mūža ieņēmumu. Activision aktīvi izlaida jaunas spēles daļas. Pēdejo gadu laikā tās maksāja ap 64 EUR. 

Microsoft pieder abonējams pakalpojumu – Xbox Game Pass. Tas piedāvā pieeju Xbox un citu izstrādātāju spēlēm par konkrētu cenu. 

Ražotājs atklāj, ka februārī Game Pass bija 34 milj. abonentu, 2022. gadā tie bija 25 milj. 

Spēlēs relīzē analītiķi sacīja, ka tā ir franšīze ar milzīgu un lojālu fanu grupu. Tas noteikti palīdzētu Game Pass piesaistīt vairāk klientu, bet ietekmētu kopējo spēles pārdošanas apjomu. 

Call of Duty: Modern Warfare III’ saules gaismu redzēja 2023. gada novembrī. Tā ir otrā labāk pārdotā spēle šogad līdz šim, to apsteidzot SonyHelldivers II’

Avots: Reuters 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt