Facebook atceļ ikgadējo F8 konferenci Koronavīrusa apdraudējuma dēļ

Šķiet, ka daudzi nozīmīgi notikumi šogad varētu tikt atcelti Koronavīrusa uzliesmojuma dēļ. Piemēram, Sony PAX East un  MWC 2020 tika atcelts, nesen Olimpiādes amatpersona ir devusi mājienu, ka pastāv iespēja, ka 2020. gada Tokijas olimpiskās spēles varētu tikt atceltas, ja epidēmijas situācija neuzlabosies.

Tagad izskatās, ka mums ir nākamais upuris. Facebook ir paziņojis, ka viņi atcels savu F8 konferenci. Tāpat kā vairums tehnoloģiju uzņēmumu, arī Facebook parasti rīko ikgadēju konferenci, kurā viņi paziņo par jauniem produktiem, pakalpojumiem un stāsta par dažādiem uzlabojumiem, kuri izstrādāti, vai kurus plānots izstrādāt tuvākajā laikā.

Pēc Konstantinos Papamiltiadis, Facebook platformas sadarbību direktora teiktā: ,,Mēs izpētījām citus veidus, kā uzturēt in-person F8. Mums ir svarīgi rīkot šādu iekšējo pasākumu, taču tas nejutās pareizi, rīkot F8, bez mūsu starptautisko izstrādātāju piedalīšanās.” Facebook tagad rīkos virkni lokālu pasākumu ar tiešraidē straumētu saturu.

Facebook, atceļot viņu F8 konferenci, tagad nostāda zem jautājauma zīmes citu tehnoloģiju uzņēmumu iekšējo pasākumu likteņus. Gan Google, gan Apple ir ieplānotas tradicionālās vasaras konferences, taču nav skaidrs vai tās šogad notiks.

Avots: Cultofmac

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt