GitHub uzlabo statusa pārskatu

GitHub ir atjauninājis statusa lapu savā populārajā kodu koplietošanas vietnē, lai palīdzētu izstrādātājiem uzzināt pēc iespējas vairāk informācijas par iespējamiem darbības traucējumiem vai vietnes problēmām.

Vietnē tagad ir uzskaitīti atsevišķi komponentu statusi, kas ietver plašāku GitHub produktu. Piemēram, Git operācijas tagad tiek sadalītas no API pieprasījumiem. Arī lapu veidošanai var izsekot neatkarīgi no paziņojumiem. Lietotāji var abonēt dažādus statusa ziņojumus, izmantojot tādus mehānismus kā e-pasts, SMS un webhook piegāde. Abonementi var sekot visam negadījuma dzīves ciklam.

GitHub arī ir koncentrējies uz to, kā uzlabot un organizēt lietotājiem sniegto informāciju negadījuma laikā. Mērķis bija mainīt darba plūsmu, lai uzlabotu klientu komunikāciju un mazinātu problēmu. Lai sasniegtu šo mērķi, GitHub sāka atsaistīt domu par komponenta statusa atjauninājumu, piemēram, “Lapas ir piedzīvojušas pasliktinātu veiktspēju”, no negadījuma dzīves cikla. Pazemināta veiktspēja varētu būt plašāks incidents, bet statusa atjaunināšana neļauj izsekot un koplietot seku mazināšanas pasākumus un aprakstošus datumus. Statusa atjauninājumi ir momentuzņēmumi konkrētā komponenta laikā, savukārt starpgadījumi ir izsekojami saziņā starp lietotājiem un GitHub.

Līdz 2019. gada martam GitHub turpinās atbalstīt savu veco mājas lapas vietni. Integrāciju var pārcelt uz jauno vietni. GitHub izpildīs uzbrukumus, lai palīdzētu identificēt sistēmas, kas varētu norādīt uz novecojušām. Februāra beigās tīmekļa pārlūkošanai tiks pievienota novirzīšana uz jauno statusa lapu, un vecā API tiks izslēgta. Jaunā vietnē tiks pārbaudīta arī jaunās sistēmās. Incidentu reaģēšanas darbplūsmas tests ir paredzēts, 18. decembrī pulksten 10:00.

Avots: itworld.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt