Google Maps, pateicoties jaunajai Street View kamerai, iegūs papildus precizitāti

Google Maps Street View ir tikko atzīmējis savus 15 gadus. Uzņēmums izmanto šo dzimšanas dienu, paziņojot par pilnīgi jaunu kameru, kas ielu skatiem piešķirs papildus detaļas un reģistrēs attēlus no vēl nenotvertiem reģioniem.

Iepriekšējās Street View kameras, lai reģistrētu ielas un dažādus skatus visā pasaulē ir bijušas uz kamieļa muguras, sniega motocikliem un pat kosmosā. Neskatoties uz to, vēl ir visai daudz reģionu, kurus tai nav izdevies iemūžināt attēlos. Kā liecina oficiālais Google blogs, jaunā kamera cer to mainīt.

Jaunā kamera ir ne tikai maza, bet arī relatīvi viegla – tā sver 6,8 kg. Salīdzinājumam – līdz šim izmantotā kamera un tās sistēma svēra 20 kg. Daļa no šī svara ietaupījuma ir pateicoties kameras modulārajam dizainam. Līdz šim Street View kamerai bija viss nepieciešamais dažādām situācijām. Taču jaunā kamera ir modulāra, kas ļauj to pielāgot dažādām situācijām un nevajadzīgos aksesuārus noņemt, padarot to ievērojami vieglāku.

Google cer, ka šis jaunais vieglākais dizains ļaus Street View sasniegt jaunus reģionus, piemēram, kalnu virsotnes, lietus mežus vai vienkārši šaurākas ielas.

Arī skats no ceļa netiek aizmirsts. Šo jauno kameru var uzstādīt uz jebkura transportlīdzekļa ar jumta bagāžnieku un pārvaldīt no mobilās ierīces – nav nepieciešams cits specializēts aprīkojums.  Šobrīd jaunā kamera tiek testēta, taču tiek plānots, ka tā jau nākošgad uzsāks savus darba pienākumus.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt