Google nomainījis GMail dizainu

Google oficiāli paziņojis par e-pasta GMail dizaina un funkcionalitātes maiņu. Sākot ar šodienu, 25. aprīli, jaunievedumu pamazām saņems visi lietotāji. Vajadzēs vairākas dienas, līdz modernizēto lietotāja saskarni  pieslēgs Eiropas valstīs un ASV reģionos. Pastkastes dizains tāpat paliks minimālistisks. Toties tagad varēs redzēt pievienotos failus un skatīt tos pirms vēstules atvēršanas. Konfidencialitātes režīmā varēs iestatīt laiku, pēc cik dienām vēstules pazudīs no pastkastes (self-destruct). Cits jaunums ir iespēja noteikt laiku, pēc kura vēstules pārvietosies uz saraksta augšdaļu. Turpat sistēma izvietos svarīgās vēstules, uz kurām nebūs atbildēts.

Web versijā, uzbraucot ar peli ziņai, parādīsies jauns horizontāls logs, kurā varēs veikt dažādas darbības ar vēstuli.   Ieviests “smart” serviss, kas ģenerēs atbildes vēstules, pamatojoties uz ziņojuma atslēgvārdiem un saturu. Mobilajā versijā būs iespēja saņemt paziņojumus par vēstulēm tikai no svarīgiem korespondentiem.

Pārstrādāta arī drošība: runa ir par aizsardzību pret spamu un  phishing, kā arī  uzlaušanu. Tagad varēs izmantot arī divfaktoru autorizāciju ar SMS palīdzību. Kļūs iespējams drošs darbs ar GMail bez pieslēgšanās internetam.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt