Google paziņo par Android 9.0 Go Edition

Google paziņojis par Android 9.0 Pie Go Edition, kas paredzēta superlētajiem budžeta viedtālruņiem ar mazu RAM (1 GB) un iebūvētās atmiņas apjomu, kā arī mazākām prasībām pret skaitļošanas jaudu. Lietotāji varēs norādīt displeja izšķirtspēju (HD vai VGA), kā arī tiks ņemts vērā iebūvētās atmiņas apjoms – 4, 8, vai 16 GB, kā arī 3G vai 4G tīklu atbalsts. Arī GApps lietotnes būs speciālas, ar mazu resursu patēriņu. Uz šādiem viedtālruņiem Android 9.0 Go Edition strādās vislabāk:

Izstrādātāji atzīmē, ka salīdzinājumā ar pilno versiju pēc tīrās instalācijas un atjauninājumu uzstādīšanas Go aizņems vēl par 500 MB mazāk vietas, nekā vajadzēja iepriekšējam Android 8.1 Oreo Go Edition. Rezultātā lietotāja rīcībā paliks vēl vairāk brīvas vietas lietotnēm un datiem:

 

Android 9 Pie (Go edition) lietotāji saņems Verified Boot funkciju, kas garantē papildus drošību un interneta trafika kontroles paneli. Bez tam aplikācijās ieviestas iesācējiem noderīgas funkcijas:

  • Google Go piedāvā teksta pārvēršanu balsī tieši no web lapas, izdalot katru vārdu
  • Youtube Go ieviests galerijas skats lejuplādējamiem videoklipiem
  • Ar Maps Go varēs izmantot navigāciju bez pilnīgas karšu lejuplādes no Play Store
  • Files Go atbalsta P2P protokolu līdz 490 Mbit/s ātrumam
  • Asistant Go pievienotas papildus valodas – spāņu, portugāļu u.c. Aplikācija prot pārvaldīt Bluetooth, kameru, lukturīti un paziņojumus
  • Lietotnes “Android Messages” apjoms samazināts par 50%. Lietotne “Tālrunis” papildināta ar pretspama aizsardzību un Caller ID atbalstu.

 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt