Google rīkos savu Pixel Phone 8 atklāšanas pasākumu 4. oktobrī

Google paziņoja par plāniem veikt savu aparatūras atklāšanu par nākamās paaudzes viedtālruņiem.

Pasākums notiks Ņujorkā 4. oktobrī. Google saka, ka tajā tiks iekļauti jaunākie Pixel viedtālruņi.

Tomēr šī notikuma laikā varētu nebūt daudz pārsteigumu, jo ir bijis daudz noplūžu, kas atklāja informāciju par Google gaidāmajiem Pixel 8 un Pixel 8 Pro viedtālruņiem. Tālruņiem ir jābūt 50 MP galvenajai kamerai, izmantojot Samsung GN2 sensoru.

Pixel 8 Pro var būt arī jauns rīks ar nosaukumu Audio Magic Eraser, kas ļauj cilvēkiem ātri atbrīvoties no nevēlamā audio videoklipos. Citas neapstiprinātas baumas apgalvo, ka Pixel 8 tālruņu izlaišanas cenas varētu būt par 50 līdz 100 USD augstākas nekā Pixel 7 izlaišanas cenas.

Tiek baumots, ka Google oficiāli atklās arī Pixel Watch 2 pēc pirmās versijas palaišanas 2022. gadā. Nesenās baumas apgalvo, ka viedpulkstenī tiks izmantota Google Wear OS 4, kā arī Qualcomm Snapdragon W5 mikroshēma ar 2 GB RAM.

Tiek arī baumots, ka tajā ir iekļauta īpaši platjoslas (UWB) mikroshēma, kas var palīdzēt failu pārsūtīšanā no ierīces uz ierīci. Tam var būt arī nedaudz lielāks 306 mAh akumulators nekā pirmajam Pixel Watch. Iespējams, Google varētu atklāt dažas citas ierīces 4. oktobra pasākumā.

Avots: Neowin.net

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt