Intel CEO Kržaničs atlaists par “papardes zieda atrašanu”

Šodien mums tāda tipiska ziņa tuvojošos Jāņu gaisotnē: Intel paziņojis, ka visai veiksmīgais vadītājs Braiens Kržaničs tiek atlaists par seksuāla rakstura sakariem ar kādu Intel darbinieci. Nepalīdzēja tas, ka CEO kopsummā bija nokalpojis kompānijai 35 gadus, un arī tas, ka seksiņš noticis pēc abpusējas vienošanās. Intel noteikumi šajā ziņā ir dzelžaini – ja vadītājs uzsācis intīmas attiecības ar citu firmas darbinieku – viņam šai kompānijā nav vietas. Par varbūtējo incidentu ienākušo informāciju pārbaudīja iekšējais juridiskais birojs kopā ar neatkarīgu advokātu. Diemžēl fakti apstiprinājās, kaut arī nav zināms, kad tas noticis, un kādu amatu Kržaničs tai laikā ieņēmis.

Šobrīd Intel CEO amats uz laiku uzticēts Bobam Svonam. Paralēli tiek meklēta jauna izpilddirektora kandidatūra. Intel šobrīd nav tie labākie laiki, jo kompānija zināmā mērā nokļuvusi strupceļā. Ar jauno tehnoloģisko procesu ieviešanu radušās grūtības, bez tam pastiprināti min uz papēžiem konkurents AMD, un tam pieknābā IBM, NVIDIA, Qualcomm un Samsung. Lai atrastu Braienu Kržaniču, Intel vajadzēja 6 mēnešus.   Nav domājams, ka pēcteci viņam sameklēs ātrāk.

Šā jaunuma rezumē: ja Tu esi menedžeris, un svinēsi Jāņus kopā ar darba kolektīvu – papardes zieda atrašana ar sekretāri var bēdīgi beigties. Protams, ja tas atrunāts uzņēmuma iekšējās kārtības noteikumos.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

4 Responses

  1. Būtu pedzjiks un nodrāztos ar kādu veci, tad viņu neatlaistu, neviens negribētu sieties un runāt LGBTešņikiem pretī, mūsu laikos būt par normālu cilvēku ir grūti.

  2. Nu, ja tādi ir korporatīvās ētikas noteikumi, tad principā vaislīgais Kržaničs un viņa pienīgā partnere bija pazīstami ar spēles noteikumiem. Acīmredzot, kompānija uzskata, ka pat potenciāla tirgošanās ar seksu kompānijā nav pieļaujama. Roma ir runājusi!

  3. Kāda firmai ir daļā ko dara darbinieki, ja vien viņi savus tiešos darba pienākumus izdara un algu arī saņem? Vai ar mīlas sulām viņi apšļakstīja procesoru sagatves? Vai uz galda ņemoties saburzīja jaunāko procesoru rasējumus?

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt