Intel iemācījis antivīrusiem lietot integrēto GPU

Korporācija Intel prezentējusi divas jaunas antivīrusu tehnoloģijas – Threat Detection Technology un Security Essentials. Pirmā, kā jau nosaukums liecina, orientēta uz kiberdraudu atklāšanu. Otrā ir hardware instrumentu komplekss procesoros Core, Xeon un Atom, kas vērsts to aizsardzības uzlabošanai.

Threat Detection Technology pēc būtības sastāv no divām atsevišķām tehnoloģijām – Accelerated Memory Scanning (paātrināta atmiņas skanēšana) и Advanced Platform Telemetry (padziļināta platformas telemetrija). Accelerated Memory Scanning darbojas ne tikai ar centrālo procesoru, bet izmanto arī integrēto Intel grafisko paātrinātāju, ja tāds ir – pirmām kārtām bezfailu kaitēkļu atrašanai. Testos pierādījies, ka antivīrusa izraisītā procesora noslodze samazinājusies no 20% līdz 2%.  Jau tuvākajās nedēļās jaunumu integrēs Microsoft Windows Defender, kurš ir Windows 10 sastāvdaļa.
Savukārt Intel Advanced Platform Telemetry – pēc apraksta tā ir mākoņsistēma, kas izmanto mašīnapmācību, lai atklātu 0day ievainojamības, un pie tam samazinātu false positives un noslodzi uz datoriem.  Šo tehnoloģiju integrēs risinājumā Cisco Tetration, kas paredzēts mākoņserveru un datu centru aizsardzībai. Pagaidām Intel nav devis sīkākas ziņas, vien akcentējot, ka viss tas paveikts hardware līmenī.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt