Iznācis Microsoft Office 2019

Microsoft oficiālajā mājaslapā paziņojis par jauno produktu – biroja programmu paketi Office 2019 Windows un Mac sistēmām. Paketē ietilpst aplikācijas Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Project, Visio, Access, un Publisher, un licences tirgos pēc principa “maksā vienreiz, lieto vienmēr”. Tātad atšķirībā no Office 365 nekādas abonēšanas nebūs. Uzreiz jābrīdina, ka visādas servispakas un funkcionālie uzlabojumi netiek solīti; labos tikai kļūdas un izdos drošības ielāpus. Atbalsta periods ir 5 gadi pamata atbalsts un 2 gadi – paplašinātais. Tātad termiņi ir saīsināti, jo gan Office 2016, gan Office 2013 tiek atbalstīti pēc shēmas 5+5 gadi.

Jāpiebilst, ka palaist Office 2019 uz Windows 7/8.1 var neizdoties: Microsoft BUJ lapā konkrēti teikts – Office 2019 is not supported on Windows 7 or Windows 8. Tātad tikai Windows 10. Arī uzstādīšanas tehnoloģija ir cita: Click-to-Run. Tas nozīmē, ka nebūs nekāda instalatora, bet vajadzīgo aplikāciju vienkārši varēs atvērt un strādāt.

Kas tad jauns nācis klāt? Revolucionārs – nekas. Vienkārši iespēju klāsts kļuvis lielāks, strādāt kļuvis ērtāk un tamlīdzīgi. Powerpoint pievienoti 3D modeļi un SVG. Efekts “Transformācija” (attēlā) ļaus vienam attēlam plūstoši pārvērsties citā. Pievienotas morph un zoom funkcijas un 4K kvalitātes video eksporta opcija. Tam visam ir mērķis padarīt prezentācijas košākas un reālistiskākas.

Word’ā nācis klāt fokusa instruments, kas ļauj koncentrēties uz pētāmo dokumenta vietu, un viss liekais tiek aizvākts no ekrāna (attēlā):

Excel papildināts ar piltuves veida diagrammām (attēlā), pievienotas laika skalas. Uzlabota PowerPivot datu modelēšanas tehnoloģija, pievienotas jaunas formulas un datu analīzes funkcijas.

Visās aplikācijās ir paplašināts skārienekrānu atbalsts: tiks atpazīts stylus piespiediena spēks, nolieces leņķis utt.

Office 2019 šobrīd var iegādāties biznesa klienti, bet pēc pāris nedēļām licences tirgos visiem.

 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt