Izstrādātāju apvienība aicina Apple padarīt visas lietotnes uz laiku bezmaksas

Entuziastu grupa ar nosaukumu “Izstrādātāju apvienība” nosūtījusi atklātu vēstuli kompānijai Apple ar prasību uzlabot App Store programmu veikalu. Cita starpā viņi prasa samazināt procentu, kuru Apple ietur par aplikāciju publicēšanu un ieviest visām iOS un MacOS programmām bezmaksas lietošanas periodu. “Izstrādātāju apvienība” nav oficiāla organizācija, bet tanī jau ir 400 biedru, un līdz jūnijam viņi plāno piesaistīt vismaz 20.000 atbalstītāju. Vēstulē tiek lūgts līdz 2019. gada jūlijam ieviest bezmaksas trial versijas visām lietotnēm. Tieši šajā mēnesī Apple App Store svinēs 10 gadu jubileju, un šādas izmaiņas varētu celt popularitāti.

“Bezmaksas trial versijas ir lieliska vieta startam un atsauksmju ievākšanai, kas ir nepieciešams pirms būtisku izmaiņu ieviešanas. Trial versijas ļauj izstrādātājiem izrādīt savus produktus un noteikt to patieso vērtību. Līdz iOS iznākšanas Mac programmētāji lielā mērā balstījās uz izmēģinājuma versijām, un viņi varēja nopelnīt, izlaižot lielisku programmnodrošinājumu,” teikts vēstulē.

Ja Apple izrādīs pretimnākšnu, tad nākamā prasība būs samazināt komisiju par lietotņu ievietošanu App Store. Šobrīd par skaistām acīm tiek ieturēti 30%, un gan no pašiem aplikāciju pardošanas ieņēmumiem, gan no pirkumiem lietotņu iekšienē (in-app purchase). Tas ir vairāk nekā prasa Microsoft.

 

Avots – Neowin

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt