Jaunais Windows 10 pretojas Chrome vai Firefox instalācijai

Šobrīd Insider programmas ietvaros testē Windows 10 build 1809, kurā iekļauta interesanta funkcija. Ja lietotājs mēģina uzinstalēt Chrome, Firefox vai jebkuru citu interneta pārlūkprogrammu, process tiek pārtraukts. Parādās reklāmas logs (titulattēlā), kas saka, ka “Edge ir ātrākais un drošākais pārlūks, kas radīts Windows videi”. Un divas pogas apakšā, no kurām “Atvērt Edge” ir izcelta. Ir arī pelēka poga “Vienalga instalēt”, caur kuru varam tikt pie kārotās aplikācijas.

Ir arī piedāvājums “Nākotnē nerādīt brīdinājumus; atvērt iestatījumus”. Tomēr vismaz šobrīd saite nekur neved. Atveras aplikāciju saraksts un tas ir viss. Microsoft apstiprinājis, ka šādi testi notiekot. Balstoties uz Insider dalībnieku atsauksmēm, tiks lemts, vai šo Edge reklāmu iekļaut oktobra lielajā atjauninājumā, atstāt uz pavasari, vai izmest no Windows.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

6 Responses

  1. Ja tā miskaste… Atvainojos, pārlūks strādātu korekti, tad lai viņi reklamē. Bet, ja man katrs trešais Youtube video viņā vai nu neielādējas vai nokrešo kaut kur pa vidu, tad piedodiet MS, bet pisieties taisni ar visu savu Edge. Un tā nebūt nav vienīgā problēma ar viņu.

  2. Youtube jau ar nau bez grēka. Novāca veco versiju, obligāti jāliek kaukādi jaunie pārlūki. A funkcionalite mainijās? Pirms 5-10 gadiem varēja apskatīt klipu, un tagad var. Tikai tagad vajag 5reiz jaudīgāku kompi. Vai tad tie klipi arī paliek kaukā jaudīgāki?
    Uz 24.8.1 Firefox jau gļuko tā trubu lapele tā ka nepatīkami skatīties. TOTIES embedded klipus rāda bez problēmām. Nu ta man jātaisa sava intranet overyoutube, kurā iepastēt klipu urļus. Es jau sen gribēju uz veca RB532 uzlikt OpenWRT.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt