Jaunie Pixel viedtālruņi varētu saņemt bezmaksas neierobežotu Google Photos atmiņu

Pirmais jūnijs, kad beigsies Google Photos mākoņkrātuves bezmaksas neierobežotā attēlu un video dublēšanas politika, vairs nav aiz kalniem. Jauna pakalpojuma funkcija liecina, ka jaunie Pixel viedtālruņi varētu saņemt priekšrocību – iespēju turpināt izmantot bezmaksas neierobežotu Google Photos krātuvi attēlu dublēšanai.

Šobrīd, ja izvēlties dublēt viedtālruņa attēlus Google Photos, tos iespējams bezmaksas dublēt 15GB apjomā pilnā kvalitātē, kamēr nedaudz kompresētus attēlus (16MP un 1080p video) krātuvē iespējams bezmaksas dublēt neierobežotā daudzumā. No 1. jūnija arī kompresētie attēli un video tiks ieskatīti ierobežotajos 15GB.

Lietotnes kodā minētā jaunā funkcija “krātuves taupītājs” varētu nozīmēt, ka jaunajiem Pixel viedtālruņiem, iespēja turpināt izmantot bezmaksas neirobežota daudzuma fotoattēlu dublēšanu, netiks ierobežota.

Google savā ziņojumā par Photos krātuves politikas izmaiņām apgalvo, ka šīs izmaiņas neietekmēs tos lietotājus, kas izmanto Pixel 1-5 viedtālruņus – Pixel viedtālruņu īpašnieki arī pēc 1. jūnija izmaiņām varēs turpināt izmantot bezmaksas neierobežoto krātuvi attēliem ar samazinātu kvalitāti. Vēl nav skaidrs, vai šī priekšrocība būs arī gaidāmajiem Pixel viedtālruņiem.

Šobrīd tās ir tikai baumas, ka arī jaunie Pixel viedtālruņi varētu saņemt Google Photos neierobežotās krātuves priekšrocību. Pašreizējie Pixel viedtālruņi jau piedāvā šādu priekšrocību. Tā, pēc jaunās politikas izmaiņām 1. jūnijā, varētu būt diezgan būtiska un varbūt pat izškiroša jauna viedtālruņa izvēlē tiem Android viedtālruņu cienītājiem, kas pieraduši pie neierobežotas bezmaksas mākoņkrātuves saviem foto un video failiem.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt