Kingston likvidē vecās atmiņas karšu līnijas un pāriet uz jaunām

Populārā atmiņas ierīču ražotājkompānija Kingston līdz šim piepludināja pasauli ar visai prāvu atmiņas karšu sortimentu. Tagad nolemts šo zoodārzu likvidēt un palikt tikai pie trim modeļu līnijām. Ja vislaik pēc ātruma īpašībām atmiņas kartes iedalījās Class 2, Class 4, Class 6 un Class 10, tad tagad vislētākā grupa Kingston Canvas Select atbildīs UHS Class 1 (U1) prasībām, kas ir labāk nekā Class 10. Konkrētajām SD/microSD datu lasīšanas ātrums būs 80 MB/s, bet rakstīšanas ātrums 10 MB/s. Datu maģistrāles tipveida ātrums – ap 104 MB/s (parastajām Class 10 kartēm – 25 MB/s). Canvas Select modeļu rindā būs kartes ar ietilpību 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB. Failsistēma – FAT32 32 GB un 64 GB kartēm, un exFAT lielāka apjoma kartēm.

Aizsardzība pēc standarta MIL-STD-883H paredz 30 min. peldi ūdenī, atmiņas kartes izturēs ekstrēmu salu un sakarsēšanu līdz +85°, kā arī pie apstarošanas ar rentgenstariem lidostās dati nepazudīs.  Canvas Select paredzētas 1080p izšķirtspējas video uzņemšanai ar jebkuru aparatūru, kā arī 4K video uzņemšanai ar mobilajiem tālruņiem. Profesionālā aparatūra prasa lielāku datu ātrumu, tāpēc tur noderēs

Kingston Canvas Go!

Šīs kartes paredzētas darbam tur, kur jāraksta ļoti daudz informācijas un bieži, kā arī brutālos apstākļos – piem. dronos vai videoreģistratoros. Šeit jau ātrums ir 90 MB/s read un 45 MB/s write, kas mazliet vairāk neka prasa pats advancētākais standarts UHS-III. Ar  Kingston Canvas Go! var stabili rakstīt 4K video ar 120 kadriem sekundē.

Kingston Canvas React

ir pašas ātrākās atmiņas kartes, kas papildus optimizētas datu apstrādei “lidojumā” ar programmatūru. Šeit jau var izspiest 100 MB/s read un 80 MB/s write ātrumu.  Pēc dažām nedēļām tirgū nonāks kartes ar 32-128 GB ietilpību, bet vēlāk būs arī 256 GB un 512 GB (tas pats arī Canvas Go!) modeļiem.

 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt