Linuss Torvalds uz laiku pamet Linux izstrādi

Leģendārais Linux izstrādātājs Linuss Torvalds līdz ar kodola versijas 4.19 RC4 izlaišanu paziņojis, ka uz laiku pamet koordinatora posteni. Viņa vietā būs Greg Kroah-Hartman. Tādas rīcības galvenais iemesls ir izdegšana un dzīves vērtību pārskatīšana. Cita starpā Kernel Mailing List vēstulē Torvalds nožēloja savu attieksmi: “Man jāmaina sava uzvedība. Es vēlos atvainoties par to, ka mana rīcība, iespējams, atbaidīja atsevišķus cilvēkus no Linux kodola izstrādes.”

Viss kļuva skaidrs pēc pārpratuma ar Linux kodola izstrādātāju 2017. gada oktobra sammitu. Linuss sajauca datumus un aizbrauca ar ģimeni atpūsties. Pārējie dalībnieki pārcēla pasākumu no Vankūveras uz Edinburgu, lai Torvalds to varētu apmeklēt. Tomēr izstrādātājs saprata, ka nemaz nevēlas uz to iet. Vienlaikus ar to Torvalds paziņoja, ka netaisās pamest darbu, kuram viņš atdevis turpat 30 dzīves gadus. Pēc  nelielas pauzes viņš atgriezīšoties.

Atsevišķi L. Torvalda izgājieni iegājuši vēsturē – piemēram: “Daži ļaudis uzskata, ka esmu patīkams cilvēks. Un izrādās izbrīnīti, kad saprot, ka maldījušies. Esmu nepatīkams cilvēks. Un man gar jums nav nekādas daļas. Mani skar tikai tehnoloģijas un kodols – un tas man ir svarīgi.”

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt