Microsoft iegādājas Clipchamp video rediģēšanas programmu

Microsoft

Uzņēmums Microsoft ir iegādājusies Clipchamp tīmekļa video rediģēšanas lietojumprogrammu par neizpaustu summu. Tehnoloģiju gigants paziņoja par uzņēmuma iegādi, bloga ierakstā otrdien, 7. septembrī. Šis darījums ļaus uzņēmumam Microsoft stiprināt Clipchamp video rediģēšanas tehnoloģiju ar Windows un integrēt produktu piedāvājumus, kas pieejami, izmantojot Microsoft 365. Clipchamp jau ir atrodams Microsoft veikalā.

Clipchamp tehniskā pieeja ir apvienot Web lietotnes vienkāršību ar iespēju apstrādāt video, izmantojot datora pilnu skaitļošanas jaudu ar GPU paātrinājumu, kas agrāk aprobežojās tikai ar tradicionālām video lietojumprogrammām”, bloga ierakstā sacīja Microsoft korporatīvā viceprezidenta vietnieks Kriss Pratlijs. Darījuma finanšu nosacījumi netika atklāti publiski.

Microsoft varētu meklēt iespēju integrēt Clipchamp ar Microsoft 365. Kriss Pratlijs piebilda: “Kā Web lietotne, kas izmanto pilnu datora jaudu, Clipchamp ir veids, kā paplašināt mākoņdatošanas produktivitātes pieredzi programmā Microsoft 365 privātpersonām, ģimenēm, skolām un uzņēmumiem.”

Clipchamp izmanto datora GPU paātrinājumu, lai atskaņotu klipus ātrāk. Tam ir dažādas veidnes, filtri, pārejas un stili, kas paredzēti sociālo mediju ziņām, klipiem un izglītojošiem mērķiem. Tā piedāvā atbalstu daudzceliņu audio, kā arī video kompozīciju rediģēšanu. Web programma ļauj ierakstīt arī ekrānā un tīmekļa kameru.

Clipchamp izpilddirektors un līdzdibinātājs Aleksandrs Dreilings arī bloga ierakstā paziņoja par lēmumu pārdot programmu uzņēmumam Microsoft.

“Startup tipa uzņēmumu dibinātāji iet cauri dažādiem posmiem, sākot no uzņēmuma iekļaušanas, līdz pirmo darbinieku nolīgšanai, vairāku finansējuma posmu piesaistīšanai, un galu galā viņi mēģina pārdot uzņēmumu vai publicē to. Un, lai gan pārdošana ir startup tipa uzņēmuma brauciena beigas, tas ir arī jauna brauciena sākums. Mūsu gadījumā tas būs ceļojums zem Microsoft lietussarga”, sacīja Aleksandrs Dreilings.

Avots: Gadgets360

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt