Microsoft izlaiž apvienotu Word, Excel, PowerPoint vienā parocīgā Android lietotnē

Lielai daļai telefonu lietotāju ir vairāk lietotņu nekā vajadzīgs. Bieži ir samērā kaitinoši, ka Microsoft WordExcel un PowerPoint dokumentu lasīšanai nepieciešamas atsevišķas lietotnes. Dažas no tām tiek lietotas reti un taupīgi.

Neuztraucieties, jo Microsoft publiski izlaida pirmo apvienoto Office lietotni Android platformai. Šī lietotne bija iepriekš pieejama tikai nelielai Office Insiders kopienai priekšskatījuma periodā, kas sākās novembrī, tā raksta Thurrot.comTagad tā ir pieejama publiski Play Store.

Šī lietotne spēj veikt daudz vairāk nekā ļaut lietotājiem lasīt un rediģēt dokumentus, kā iepriekš minētajās trijās lietotnēs. Lietotnei ir vēl papildus funkcijas, kas iekļauj:

  • ātru piezīmju pierakstīšanu (kuras var sinhronizēt ar Windows 10 Sticky Notes lietotni);
  • skenēt tekstu no attēliem, arī no izklājlapām;
  • PDF formāta failu lasīšanu un parakstīšanu;
  • attēlu skenēšanu, izmantojot telefona kameru;
  • failu pārnesi uz datoru un tuvu esošām ierīcēm.

Nav skaidrs, vai Microsoft plāno ar laiku aizvietot speciālās Word, Excel un PowerPoint lietotnēs Android platformās. Iespējams, pārskatāmā nākotnē apvienotā Office lietotne darbosies paralēli iepriekš pieminētajām. Nav arī informācijas par lietotnes parādīšanos iOS, un bloga vietne “Android Police” vēl piebilst, ka lietotne pagaidām nedarbojas pareizi uz planšetdatoriem.

Kamēr tiek gaidīta papildus informāciju no Microsoft, jauno Office lietotni var atrast šajā saitē.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt