Microsoft izziņojis jaunos Surface līnijas produktus

Kompānija Microsoft laidusi tirgū jaunus produktus Surface līnijā. Tur ietilpst monobloks Surface Studio 2, piezīmjdators Surface Laptop 2, planšete Surface Pro 6 un bezvadu austiņas Surface Headphones. Surface Studio 2 esot “pats jaudīgākais no visiem Surface produktiem, kas jebkad izlaisti”. To garantē 7. paaudzes Intel Core i7 CPU, pastāvīgo atmiņu nodrošina SSD līdz 2 TB. Displejs tāpat kā iepriekšējam monoblokam ir 28 collas pa diagonāli, bet tagad tas kļuvis 38% spilgtāks.  Uz displeja var zīmēt ar Surface Pen, kas atpazīst 4096 uzspiediena pakāpes. Ierīcei var pieslēgt Xbox One kontrolierus ar firmas tehnoloģiju Xbox Wireless. Bāzes komplekta cena 3499 USD (16 GB RAM, 1 TB SSD). Pati advancētākā konfigurācija ar 32 GB RAM un 2 TB SSD maksā 4800 USD.

Piezīmjdators Surface Laptop 2 apgādāts ar 13.5 collu displeju, kuram 2256×1504 px izšķirtspēja. Kā hardware bāze izmantoti 8. paaudzes Intel 4-kodolu procesori. Microsoft sola, ka jaunums darbosies par 85% ātrāk nekā iepriekšējais modelis.  RAM apjoms ir 8 GB, bet SSD var būt 128GB – 1 TB atkarībā no konfigurācijas. Sola, ka baterija spēšot darbināt ierīci 14.5 stundas bez lādēšanas. Diemžēl aizmirsts par USB-C portu, ko var traktēt ka netālredzīgu risinājumu. No fiziskiem savienojumiem ir USB-A,  Mini Display, Surface Connector lādēšanai un 3.5 mm austiņu ligzda. Lētākā Surface Laptop 2 komplektācija platīna krāsā maksā 999 USD. Melnā matētā korpusā ierīci jāpērk ar 256 GB SSD, un prieka cena 1299 USD.

Planšetdators Surface Pro 6, kuru ar piekarināmās klaviatūras palīdzību var transformēt piezīmjdatorā, ieguvis 12.3 collu skārienekrānu. Izmantots 8. paaudzes Intel procesors ar līdz 16 GB RAM. Ražotājs sola darbības laiku no baterijas līdz 13.5 stundām. Surface Pro 6 platīna krāsā ar Intel Core i5, 8 GB RAM un 128 GB iebūvētās atmiņas maksā 899 USD. Melnā korpusā ierīci jāpērk ar 256 GB atmiņas par 1199 USD.

Surface Headphones ir šķietami parastas “lielās” austiņas, kuras var pievienot gan ar vadu, gan pa Bluetooth. Tām ir 13 trokšņu slāpēšanas līmeņi. Bezvadu režīmā Surface Headphones spēj strādāt 15 stundas bez lādēšanas, bet ar vadu pie ieslēgtas trokšņu slāpēšanas sistēmas 50 stundas. Pavisam austiņās ir 8 mikrofoni, kuri nepieciešami efektīvam trokšņu slāpētāja darbam. Lādēšana notiek caur USB-C portu, savienošana ar ierīci – ar 3.5 mm štekera palīdzību. Tiek atbalstīta komunikācija ar Cortana balss asistentu. Interesanti organizēta skaļuma un trokšņu slāpētāja regulēšana. Šim nolūkam jāpagroza labā vai kreisā austiņa. Ja lietotājs austiņas noņems – mūzika automātiski nopauzējas. Surface Headphones cena 349 USD.

 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

3 Responses

  1. Nu, pēc raksta var saprast, ka pa vadiem austiņas skaņas signālu ņem tikai no 3.5mm štekera, atstājot USB Type-C tikai priekš lādēšanas.
   Un tas atkal nozīmē to, ka ar pa 3.5mm štekeri austiņām padoto strāvu pietiek, lai darbinātu skaļruņus, bet nepietiek, lai darbinātu aktīvo trokšņu slāpēšanu:
   – Pieslēgts tikai pie skaņas avota ar BT: 15h
   – Pieslēgts pie skaņas avota ar 3.5mm štekeri ar IEslēgtu aktīvo trokšņu slāpēšanu: 50h
   – Pieslēgts pie skaņas avota ar 3.5mm štekeri ar IZslēgtu aktīvo trokšņu slāpēšanu: unlimited
   – Pieņemot, ka var klausīties ar ieslēgtu aktīvo trokšņu slāpēšanu un lādēt vienlaicīgi: unlimited

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt