Microsoft veikali sekmīgi atbrīvojušies no pēdējā Windows viedtālruņa

Jau pirms laba laika Microsoft atzina Windows Phone platformu par nepieprasītu un izstrādātāji to aizmirsa kā ļaunu murgu. Tomēr vēl ilgi pēc tam Windows 10 viedtālruņus varēja iegādāties oficiālajos Microsoft Store. Acīmredzami bija dots uzdevums atbrīvoties no šīm ierīcēm par jebkuru cenu, un beidzot arī daži atlikušie  modeļi izņemti no apgrozības. Pēdējos mēnešos pircējiem tika piedāvātas karaliskas atlaides. Piemēram flagmaņa titula cienīgo HP Elite x3 (titulattēlā) ar firmas dokstaciju varēja iegādāties tikai par 299 USD. Sākotnējā cena modelim bija noteikta 799 USD. Savukārt Alcatel Idol 4s Windows versiju atdeva vispār par sviestmaizi – 99 “zaļajiem”. Šis modelis ar 5,5 collu AMOLED displeju, Snapdragon 820, 4 GB RAM, 21 MPix kameru un 64 GB iebūvētās atmiņas sākotnēji maksāja 299 USD. Komplektā ar VR brillēm par to pie beigām prasīja   169 USD.

Ko Microsoft Store tirgo tagad, kad Windows viedtālruņu vairs nav? Protams, Android tālruņus. Samsung Galaxy S9/S9+ maksā sākot no 719 USD, bet S8/S8+ dabūjams ar atlaidēm, sākot no 599 USD.  Spēlēm domāto Razer Phone ar 120 fps displeja frekvenci tirgo par 699, bet Samsung Galaxy Note 8 64 GB ir visdārgākais –  929 “zaļie”.

 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

2 Responses

  1. cenas jau saldas.. bet ko var darīt ar tādu ‘kluci’ ja nav atbalsts?
    Jēga no ‘viedtālruņa’ ja pamatā var tik piezvanīt un sūtīt sms. Jo nekāds aplikāciju veikals nepastāv(gan jau drīz arī tas atslēgsies).. + gan jau drīz populārākie appi arī vnk beigs supportēt vispār šo sistēmu, tādējādi, vienīgās sakarīgās aplikācijas, varēs tik dabūt ar novecojušu versiju, kaut kur no shady krievu download saitiem…
    Un pēc pāris gadiem vispār vnk bļaus, ka ‘šī aplikāciju versija ir pārak veca lai lietotu’… Un ta visp. ne ko vairs izdarīt, kā tik sist naglas sienā…. 😀

  2. Mans Lumia 550 microsoft mobile piķoja 95 Eiro, pie tam 4G atbalsts, 5 Mpix kamera ,priekseja 2 mpix. Likās izdevīgi jo atbalts kā windows 10 nepazudīs jo būs jāveido kas līdzigs, protams savi ierobežojumi ir snapdragon processors var pavilkt tikai Microsoft store appus vidēji pieklajiga ātruma. Labās pusses ir ja telefonu lieto tikai zvaniem un sms tad pilniba pietiek. Power save isledzu jo jēga no standby ir ideala un baterija pietiek kada laikam.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt