Netflix apgalvo, ka paroles koplietošanas noteikumi ASV vēl netiks piemēroti, jo tie tika publicēti kļūdas dēļ

Netflix pretrunīgi vērtētā paroles kopīgošanas ierobežošanas politika acīmredzot vēl netiks ieviesta ASV, neraugoties uz to, ka šonedēļ lietotāju palīdzības centra bieži uzdotajos jautājumos tika publicēts visaptverošs noteikumu sadalījums. Saskaņā ar komentāriem, ko sniedza The Streamable uzņēmuma pārstāvis, šie noteikumi tika publicēti kļūdas dēļ.

Iepriekš publicētie jaunie noteikumi tagad ir spēkā tikai Čīlē, Kostarikā un Peru.

“Uz īsu brīdi palīdzības centra raksts ar informāciju, kas attiecas tikai uz Čīli, Kostariku un Peru, tika publicēts arī citās valstīs,” preses pārstāvis teica The Streamable.

Iespējams, noteikumi, kas ietvēra obligātu autentifikāciju ik pēc 31 dienas, kā arī citus jaunus noteikumus, tika publicēti apzināti, lai novērtētu reakciju. Nav pārsteidzoši, ka šo noteikumu pēkšņā ieviešana izraisīja ievērojamu klientu pretestību. Piemēram, daudzi kritizēja prasību ceļojošiem klientiem pieprasīt un pēc tam saņemt no pakalpojuma pagaidu kodu, kas piešķir piekļuvi kontam tikai septiņas dienas pēc kārtas.

Šobrīd ir mazāk skaidrs, vai Čīle, Kostarika un Peru kalpos par paraugu tam, kā šīs izmaiņas tiks ieviestas citās valstīs, vai arī tas viss ir liels eksperiments, no kura, iespējams, vēl varētu atteikties.

Pagājušajā gadā Netflix sāka prasīt no lietotājiem 3 ASV dolārus, ja kāds ārpus mājsaimniecības izmanto viņu kontu. Uzņēmuma līdzpriekšsēdētāja vietnieks Gregs Peterss iepriekš teica, ka uzņēmums cenšas “pārdomāti eksperimentēt, lai ļautu lietotājiem runāt par to, kāds risinājumu kopums viņiem ir piemērots”.

 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt