Noplūduši prezentācijas materiāli par Huawei Mate 20/20 Pro

Kaut arī kompānijas informāciju par jaunajiem produktiem pirms oficiālās izziņošanas sarga kā acuraugu, šo to nākas pasūtīt ārpusē. Un tur parādās iespēja nopludināt datus. Tā arī ar informāciju par Huawei Mate 20 un Mate 20 Pro, kuru prezentācija gaidāma 16. oktobrī. Pēc jaunajiem datiem, Huawei Mate 20 būs 6.53 collu displejs ar Full HD+ izšķirtspēju, astoņu kodolu Kirin 980 procesors, 4 GB RAM, 128 GB atmiņa, 4000 mAh akumulators, 3.5 mm austiņu ligzda un aizsardzība pret ūdens šļakatām IP53.

Savukārt Huawei Mate 20 Pro sola izliektu OLED displeju ar Quad HD+ izšķirtspēju,  un jau 6 GB RAM. Procesors un atmiņas apjoms, kā arī austiņu ligzdas esamība nemainās. Akumulators mazliet lielāks – 4200 mAh, un aizsardzība pret ūdeni garantēta atbilstoši IP67 standartam. Būs stereo skaļruņi ar Dolby Atmos tehnoloģiju. Abas ierīces nāks tirgū ar Android 9.0 Pie, kas uzprišināts ar EMUI 9.0 grafisko vidi.

Cenas tiek solītas visai kosmiskas: par Mate 20 prasīs $836, bet Mate 20 Pro būs viskrutākā aipõna līmenī: $1 115. Tālāk daži kadri no prezentācijas:

Mākslīgais intelekts fiksēs kustīgus objektus kadrā, un darīs visu, lai bilde nebūtu izsmērēta

Hivision ir apmēram tas pats, kas Google Lens vai Samsung Bixby Vision. Tehnoloģija ar kameras palīdzību ļauj uzzināt informāciju par konkrētu objektu un nolasīt tekstus.

Ierīces var pieslēgt ārējam monitoram un izmantot kā galddatorus. Viss notiek bez vadiem.

Huawei Mate 20 un Mate 20 Pro būs pirmie viedtālruņi, kas atbalstīs divreiz mazākās nanoSD atmiņas kartes

Salīdzinot ar Huawei Mate 10, tagad baterija turēs 21% ilgāk

Pro modelim varēs pieslēgt 15-vatīgu bezvadu lādētāju un SuperCharger 2.0 ātro lādētāju

Pirksta nospieduma lasītājs tagad būs paslēpts zem displeja

Skaņa ar Dolby Atmos stereo skaļruņiem varētu būt izcila

 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt