Notepad.lv turpmākā darbība

Jāsaka milzīgs paldies Samurajam un cilvēkiem, kas viņu un portālu ir šos gadus atbalstījuši. Neskatoties uz sēru vēstīm, portālam ir jāturpina savs darbs, kā arī jāturpina Samuraja un pārējās Notepad.lv komandas darītais, tāpēc tuvākajā laikā ir plānotas vairākas pārmaiņas, lai to varētu veikt.

Portāla vadība turpmāko dienu laikā tiks nodota jauniem, aktīviem cilvēkiem, kas turpinās tā attīstību, kā tehniski, tā arī saturiski.

Aicinām pieteikties jaunus cilvēkus: foruma administratorus, ziņu autorus uz epastu [email protected]

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

6 Responses

 1. Uztici jaunumu ievietosjanu betonam un klucim, vismaz kaadu briidi kljuus dikti jautraak sjeit ienaakot, mhhh. :> Peec Samuraja aiziesjanas, es pat neceru, ka sjis portaals veel buus dziivotspeejiigs. Ar taadu entuziasmu un neatlaidiibu apveltiitus cilveekus, kaads bija vinjsj, muusdienaas ir gruutaak atrast par adatu siena kaudzee, bet lai veicas! :>

 2. Negribas jau atzīt, bet Betonam bija visai laba ideja: uzticēt satura radīšanu pašai komūnai, protams, ieviešot kaut kādu kvalitātes kontroli, lai tas viss nekļūtu par cirku. Rakstiem jau nav jābūt gariem – pa lielam pāris paša teikumi (viedoklis, odziņa) par tēmu + saite uz avotu.

  1. Ideja nav slikta, tāpēc arī šajā rakstā aicinām pieteikties pirmo grupu, kas to varētu darīt.
   Ja būs rezultāts, uzprogrammēsim gatavu rīku, kas ļauj rakstu iesniegt korektoram un korektors to varētu pielabot un publicēt.
   Ja ideja ir pamatota un attaisno ieguldījumu – varam realizēt ne to vien.

 3. Samurajs jau cik gadus atpakaļ skaidri un gaiši pateica – foxsk8 negrib neko darīt, bet būt īpašnieks. Kamēr tā būs – nekas ar nebūs. Veco kodu viņš nedeva jo nevēlējās parādīt savu diletenta pakāpi. Uztaisija kauakādu “nākamo versiju” kas ir vel lielāks sūds.
  Nejēgas un appisējus nebanos, nu tad var droši apvienoties ar datuvi.

  1. Kā jau ir ticis minēts rakstā, portāls ir nodots jauniem cilvēkiem, kuru vadību nodarbošos pats personīgi.
   Mums ir gan prasmīgi programmētāji, gan cilvēki ar pieredzi mediju darbā, līdz ar to komandu pamazām pieslēgšu projektam, lai varam to attīstīt.
   Jau esam novērsuši dažas nepilnības, kas uzreiz ir lekušas lapā acīs un turpināsim to darīt arī turpmākajās dienās/menešos.
   Kā jau minēju arī iepriekš, apzināsim aktīvākos un tos, kas ir spējīgi un gatavi iesaistīties projekta attīstībā un nokomplektēsim komandas kodolu.
   Lūgums bez rupjībām.

 4. Betons bez rupjībām nemāk, jo šķiet viņu pa dienu darba devējs slāna p.šot smadzenes no A līdz Z, tad viņš atnākot mājās izpaužās un izlādē savas dusmas visādās interneta vietnēs(anonīmi)… 😉 Šo būtni nevar labot.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt