NVIDIA pārtrauc 32-bit OS un Fermi videokaršu atbalstu

Videokaršu izstrādātājs NVIDIA paziņojis, ka jau šomēnes pārtrauc izlaist Game Ready draiverus Fermi arhitektūras grafikkartēm. Turpmāk uz jaunām funkcijām, veiktspējas uzlabojumiem un kļūdu labojumiem varēs cerēt vienīgi Kepler, Maxwell un Pascal saimju videokaršu lietotāji. Pārejas periodā līdz 2018. gada beigām vēl iznāks kritiskie drošības ielāpi. Nevajag padomāt, ka runa ir par kaut kādām arhaiskām muzeja videokartēm. Modeļi GeForce 710 un GeForce 730 joprojām lielā sortimentā iegādājami Latvijas internetveikalos.

Tieši tas pats attieksies uz visiem, kuri vēl lieto 32-bit versijas operētājsistēmām Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10, Linux, FreeBSD. Arī viņiem būs jāiztiek ar tiem draiveriem, kuri jau ir.  Mēģinājumi kaut kā pielāgot un uzinstalēt jaunos 64-bit draiverus uz 32-bit sistēmām uzreiz būs lemti neveiksmei. Iemesls atbalsta pārtraukšanai ir ļoti mazais 32-bit sistēmu lietotāju skaits: pēc Steam statistikas vien 2 procenti.

Ja gatavojamies iegādāties jaunu videokarti, vēlams ieskatīties NVIDIA oficiālajā sarakstā, lai nesanāktu nopirkt  jaunu, bet vienlaikus vecu, norakstītu karti.

Aktuālā GeForce video draivera versija šobrīd ir martā izdotā 391.35. Daudziem tā arī varētu būt pēdējā.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt