OLED displeji: Apple joprojām netiek vaļā no Samsung

Atkal uz nenoteiktu laiku atlikti ābolkompānijas centieni tikt pie saviem OLED displejiem, kuriem dots nosaukums microLED. Izstrādē radušās kārtējās problēmas.  Šoruden pēc WSJ informācijas jānāk klajā trim jauniem iPhone, no kuriem divi ieplānoti ar OLED displejiem. Protams, Samsung spēs saražot vajadzīgo daudzumu, tomēr tur neviens nekautrējas izmantot monopolstāvokli un plēš deviņas ādas. Tāpēc paralēli noris ne īpaši afišētas sarunas ar konkurentu LG Display.

Paraugi LG ir, bet kompānija sadūrusies ar būtiskām problēmām sērijveida ražošanā. Tehnoloģijai jābūt noslīpētai jau tagad, lai vasarā varētu saražot pirmās jauno iPhone partijas, un septembrī tās prezentēt un laist tirgū. LG var piedāvāt ļoti labus OLED displejus televizoriem, bet ar viedtālruņu ekrāniem viņiem neiet. Vismaz tādos daudzumos, kas ieinteresētu Apple. Nesen Apple pasūtījis LG veikt trešo prototipu ražošanas raundu, ko var uzskatīt par ļoti lielu pretimnākšanu, jo parasti ābolkompānija nevienam nedod vairāk par divām iespējām. Ja viss izdosies kā plānots, tad līdz 20% OLED displeju piegādāšot LG.

Cik neoficiāli zināms par šāgada iPhone, flagmanis būs ar 6,5 collu ekrānu. Nākamais ir ar 5,8 collām un arī OLED – tāds kā patreizējais iPhone X. Un vislētākais modelis iecerēts ar 6,1 collu LCD displeju. No 100 miljoniem iPhone, ko šogad plānots saražot, apmēram pusei jābūt ar OLED ekrāniem.

Tieši Samsungam tiek uzvelta vaina par to, ka iPhone cenas pārsniegušas psiholoģiski nozīmīgo 999 USD slieksni. Tāpēc daudzi atsakās no tik dārgām ierīcēm.  Samsung ražotais displejs ir viena no visdārgākajām iPhone X detaļām – 97 USD pie kopējām ierīces  izmaksām 376 USD.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

5 Responses

 1. protams! jefiņi jau tik māk iepikt detaļas no citiem salikt ierīci, uzštancēt savu logo, palaist smukas reklāmas un prasīt bargu naudu.

  No offence aboļfani, bet jau kopš 1aifona kompānija šādu biznesa modeli pielieto un ir kļuvuši stāvus bagāti.
  Pēdējos gados tik cenšas savā veikumā, ietērpt savus ražojumus, bet problēma tāda, ka tādam samsungam ir daudz lielāka pieredze zem jostasvietas un tāda kompānija ražo daudz labākas/fiksākas/kvalitatīvākas detaļas. tāda ”premium” kompānija jau nevar atļauties kaut kādus savus neizdevušos šitus ietērpt, savādak reputācija būs kaput. Tā nu nekas cits neatliek…

 2. Nekļūdās tikai tas, kurš neko nedara un varu saderēt, ka Apple dzelžiem būs vēl lielāki fiasko, ja viņi softu pat nespēj normāli uzrakstīt, lai pēc apdeitiem kaut kas nebūtu sačakarēts. Regulāri ābolzombiji forumos raud, ka kaut kas neiet pēc lielajiem apdeitiem. Es saprotu, ja tā mēdz gadīties Android lauciņā, kur iekārtu ir neizmērojami vairāk un Play store ir salīdzinoši anarhiska miskate, bet Apple ir tikai daži telefoni un stingra kontrole viņu aplikāciju veikalā, bet lažo viņi pamatīgi.

 3. Nekļūdās tikai tas, kurš neko nedara un varu saderēt, ka Samsung dzelžiem būs vēl lielāki fiasko, ja viņi jau uzrakstītu softu nespēj normāli pielāgot, lai pēc apdeitiem kaut kas nebūtu sačakarēts. Regulāri Samsungzombiji forumos raud, ka kaut kas neiet pēc lielajiem apdeitiem. Es saprotu, ja tā mēdz gadīties iOS lauciņā, kur softs tiek rakstīts no nulles, bet Samsung ir tik vien kā jāpielāgo jau gatavs softs savam tālrunim…
  See what I did there?
  O, es neaizstāvu Apple, mani tikai fascinē kā cilvēki lamās TOS otrus par zombijiem, kamēr paši pieder mutantu un mauku grupai. Jeb tu varbūt dzīvo ilūzijā, ka Samsung visu savu dzelzi paši rada un Apple visu lasa no malas?.. palasi ierīču specenes.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt