Pēc pēdējā investīciju apļa Discord vērtība pieaugs līdz 7 miljardiem ASV dolāru

Discord, komunikācijas platforma, kas kļuvusi par 21. gadsimta vienu no populārākajiem risinājumiem šajā lauciņā, tuvojas jauna investīciju apļa noslēgšanai, kurš varētu paaugstināt uzņēmuma vērtību līdz pat 7 miljardiem ASV dolāru.

Jaunie finanšu līdzekļi ieplūst uzņēmumā tikai pāris mēnešus pēc 100 miljonu ASV dolāru iepriekšējā ieguldījuma, kas uzņēmumam piešķīra 3,5 miljardu ASV dolāru vērtību.  Protams, viens no ietekmīgākajiem faktoriem uzņēmuma attīstības veicināšanā ir COVID-19 pandēmijas raisītie apstākļi. Discord mēneša aktīvo lietotāju skaits šogad ir gandrīz dubultojies sasniedzot 120 miljonus, un uzņēmums ir piedzīvojis 800 000 programmas lejupielāžu dienā, arī daļēji pateicoties šobrīd ārkārtīgi populārajai spēlei Among us.

Discord savu sākotnējo izaugsmi izveidoja spēļu industrijā brīdī, kad popularitāti sāka iegūt multiplayer un daudz platformu spēles, kuras agrāk arī kalpoja kā sava veida sociālie tīkli pieaugošajai jauno spēlētāju kopienai. Taču kā norādīja uzņēmuma dibinātāji, Discord šobrīd ir izpleties daudz tālāk par vienveidīgu spēļu kopienas komunikācijas kanālu nodrošināšanu.

“Izrādās, ka daudziem no jums, tās nebija vairāk tikai videospēles,” jūlija bloga ierakstā, norādīja līdzdibinātāji Jason Citron un Stanislav Vishnevskiy.

Abi vīrieši raksturo savu uzņēmuma produktu kā vietu, kas paredzēta tērzēšanai ar draugiem vai kolēģiem un vienkāršai laika pavadīšanai. Discord, pēc viņu domām, ir ”vieta, kur patiesi sarunāties un kvalitatīvi pavadīt laiku ar cilvēkiem, neatkarīgi no tā, vai mēģināt apgūt ko jaunu, pļāpāt vai dalāties savās idejās”.

Forbes analītiķis John Koetsier 2019. gadā atzīmēja, ka Discord lietotāju skaits bija izaudzis līdz 250 miljoniem un kopīgi tika sūtīti ap 315 miljonu ziņojumu katru dienu. Tie ir uzņēmuma pirms pandēmijas skaitļi – un, ņemot vērā visus iespaidus, tie ir iespaidīgi.

Avots: Techcrunch

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt