Reddit maksās reālu naudu par labiem ierakstiem

Reddit” pirmdien paziņoja par datu sniedzēju programmu, kas apbalvo lietotājus ar reālu naudu par viņu sakrātajiem interneta punktiem. Tagad konkrēti lietotāji varēs konvertēt savu Reddit zeltu un karmu konkrētā valūtā (tas nav crypto), kas tiks izmaksāta reizi mēnesī.

Līdz šim Reddit datu sniedzēju programma attiecas tikai uz lietotājiem Amerikas Savienotajās valstīs (vismaz sākumā), kuri ir vecāki par 18 gadiem un savu identitāti var apliecināt ar personas dokumentu un Stripe starpniecību. Kontiem jābūt pastāvējušiem vairāk nekā 30 dienas, un monetizēt var tikai darba vietām drošus kontus.

Lietotāja Reddit karma (jeb saņemto augšupejošo balsu skaits) diktē, cik daudz naudas viņi var nopelnīt. Lai izņemtu naudu, lietotājiem 30 dienu laikā ir jānopelna vismaz 10 zelti – ja viņi nesasniedz slieksni, bilance sāk krāties no jauna. Lietotāji ar 100 līdz 4999 karmām saņems 90 centus par 1 zeltu. Kad lietotājs ir nopelnījis vairāk nekā 5000 karmu, var nopelnīt 1 eiro par zeltu.

Twitter” (tagad saukts par “X”) nesen sāka līdzīgu ierakstu autoru monetizācijas programmu, kurā daži lietotāji var gūt ieņēmumus no reklāmām, pamatojoties uz ierakstu nozīmīgumu, ko rada viņu ziņas. Taču pastāv bažas, ka šādas programmas var stimulēt surogātpasta sūtīšanu.

Reddit maina arī savu zelta piešķiršanas sistēmu. Lietotāji iepriekš varēja iegādāties monētas, kuras pēc tam varētu izmantot zelta vai citu apbalvojumu iegādei, ko var pasniegt kvalitatīvām publikācijām. Bet Reddit tagad izvairās no balvu un monētu sistēmas, lai zeltam lietotnē būtu tiešāka ietekme. Parastie lietotāji vienu zeltu var iegādāties par 1.99 eiro, tātad, ja populārākie lietotāji pelna $1.00 par zeltu, tas nozīmē, ka Reddit saglabā ap 50% no lietotāju veiktajiem maksājumiem.

Avots: TechCrunch

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt