Samsung Galaxy J2 Core neattaisno pircēju cerības

Šodien Samsung Indijā prezentēja viedtālruni Galaxy J2 Core, kurš ir pirmais šī ražotāja aparāts ar Android Oreo (Go Edition). Diemžēl potenciālo pircēju cerības tika sagrautas, jo neraugoties uz Samsung dalību Android Go programmā, modeli apgādāja nevis ar “tīro” Android, bet ar kārtējo firmas virsbūvi.  Kā tas atsaucas uz veiktspēju, par to ziņu nav. 100 dolārus vērtam viedtālrunim hardware nav nemaz tik slikts: četru kodolu procesors Exynos 7570 (1,4 GHz), Mali-T720 MP1 GPU, 1 GB RAM, 8 GB iebūvētās atmiņas plus atmiņas kartes. Ekrāns – TFT, 5″, bet ar visai pieticīgu 960х540 izšķirtspēju.

Komunikāciju spektrs arī ir pietiekams: 4G VoLTE, Wi-Fi b/g/n, Bluetooth 4.2 LE, GPS. Kameras – 8 un 5 MPix, 2600 mAh nomaināma baterija, ir austiņu ligzda, iebūvēts FM radio. Galaxy J2 Core sākotnēji paredzēts tirgošanai Indijas un Malaizijas tirgos. Vai tas nonāks līdz Latvijai – vēl nav zināms.

 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

2 Responses

  1. Samuldējāties gan! Iekšas jau 2013 gadā bija visai viduvējas, 2018 jūtu līdzi, ja kādam jālieto šāds telefons. 100 dolāri ir pārmaksāts, šādu telefonu cena ir sākot no 40 dolāriem. Par 100 jau var dabūt mediatek ar kādiem 3gb ram.

  2. 8Gb pastāvīgās atmiņas jau sen ir par maz, tāpēc arī nerullē. Vismaz cik atceros, tad Zamzungiem bija problēmas ar softa instalēšanu uz papildus atmiņas SD kartēm. Un ne velti tā ir, jo tās kartes var arī “nobeigties” (kas ir normāli it īpasī lētajām SD kartēm) un, kur tad paliks tas viss sainstalētais?

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt