Šī gredzenaproce tiek izmantota pētījumā agrēju Koronavīrusa simptomu noteikšanai

Lielākā problēma ar Koronavīrusu ir tā spēju uzturēties cilvēka organismā pat līdz divām nedēļām, neizrādot nekāda veida signāl simptomus, nerunājot par asimptomātiskajiem nēsātājiem. Šis arī varētu būt iemesls nekontrolējamajam inficēto clvēku skaita pieaugumam. Taču, izskatās ka, uzņēmums Oura ar savām aprocēm spētu palīdzēt risināt šo problēmu.

2000 Oura Rings aproču tika izdalītas UCSF Medicīnas centra un Zukenberga San Francisko galvenajās slimnīcas darbiniekiem. Šīs gredzen aproces iespējams izmantot, lai izmērītu valkātāja sirdsdarbības ātrumu, ķermeņa temperatūru, HRV un kaloriju sadedzināšanu dauzumu, taču šobrīd tās izmanto pētījumā, lai noskaidrotu, vai tām ir potenciāls palīdzēt atklāt COVID-19 vīrusa nēsātājus jau agrīnā stadijā. Tas palīdzētu ikvienam priekšlaicīgi pašizolēties un neinficēt citus.

Saskaņā ar Dr. Ashley Mason, UCSF psihiatrijas profesora asistentu, kurš izstrādāja šo projektu: ,,Tas cilvēkiem palīdzēs ātrāk noteikt paškarantīnas nepieciešamību un ātrāk uzsākt ārstēšanas procesu. Vīrusa uzplaiksnījums gaidāms atkal rudenī. Mums ir jābūt gataviem instrumentiem cīņā pret to. ” Piemēram, Somijas izpilddirektors Petri Hollmen nēsāja aproci, kad vienā dienā tā viņu brīdināja par viņa ķermeņa temperatūras 1 Celsus grāda kāpumu.

Hollmens apgalvo, ka juties labi, taču pēc pārbaudes tika atklāts, ka viņam ir vīruss COVID-19. Pēc Holmena vārdiem: ,,Bez ierīces, kas man to pateiktu, es būtu domājis, ka esmu mazliet noguris suņa dēļ, kurš mani vairākkārtīgi pamodina nakts laikā.”

Avots: Cultofmac

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

3 Responses

  1. Virsraksts jau rada grumbas pierē. TLDR; paceļ pulsu. Pirmā rindkopa pieceļ skausta matus. Pie otrās tiek meklēts spilvens, kurā bļaut, jo masu pagrabpašizolācijai ir arī pozitīvās puses. Nav neviens pazīstams, kam latviešu valodas atzīme bija vai ir augstāka par trīs?

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt