Snapchat+ sasniedz 4 miljonus abonentu gada laikā

Snapchat paziņojis, ka tā Snapchat+ abonēšanas pakalpojums savā pirmajā gadā kopš palaišanas ir sasniedzis 4 miljonus apmaksātos abonentus. Kompānija atklājusi arī divas gaidāmās funkcijas, ar kurām abonenti tuvākajā laikā tiks iepazīstināti.

Pirmais līdzeklis tiek saukts par “Expressive Chat Messages” (Izteiktie tērzēšanas ziņojumi), kas ļauj lietotājiem nosūtīt ziņojumus ar lielāku fontu lielumu. Otra gaidāmā funkcija ir “Custom Chat Colors” (Pielāgotas tērzēšanas krāsas), kas ļauj lietotājiem izvēlēties krāsu kādā norādīt jūsu vārdu. Snapchat pašlaik parāda jūsu vārdu sarkanā krāsā pēc noklusējuma tērzētavās, bet abonenti drīz varēs izvēlēties konkrētu toni, kurā jāparādās jūsu vārdam.

Foto: Snapchat

Snapchat jaunākais atskaites punkts ir tas, ka uzņēmums aprīlī atklāja, ka abonēšanas pakalpojums ir sasniedzis 3 miljonus apmaksāto lietotāju. Pēc darbības uzsākšanas 2022. gada jūnijā Snapchat+ sasniedza 1 miljona abonentu atzīmi pagājušā gada augustā un 2 miljonu abonentu atzīmi februārī.

Lai gan abonēšanas pakalpojuma izaugsme ir stabila, abonentu skaits joprojām ir tikai neliela daļa no 375 miljoniem aktīvo lietotāju.

Kopš Snapchat+ ir ieviesis vairākas nozīmīgas funkcijas, tostarp AI darbinātu čatbotu ar nosaukumu “My AI”. Lai gan sākotnēji šī iespēja bija pieejama tikai abonentiem, kompānija vēlāk čatbotu piešķīra visiem lietotājiem.

Snapchat+ izmaksas ir $3.99 mēnesī un ļauj abonentiem piekļūt izmēģinājuma un pirmsizlaides funkcijām, kā arī pielāgotām lietotņu tēmām, unikālām lietotņu ikonām, iespējām piespraust savu No. 1 BFF un citi. Abonēšanas pakalpojums pieejams ASV, Kanādā, Lielbritānijā, Francijā, Vācijā, Austrālijā, Jaunzēlandē, Saūda Arābijā un Apvienotajos Arābu Emirātos.

Avots: TechCrunch

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt