Substack maina dizainu viedtālruņa aplikācijai

Substack pārbūvē savu mobilo aplikāciju ar pārveidotu sākumlapas lietošanas pieredzi, lai veicinātu meklēšanu un iesaistīšanos, trešdien paziņoja kompānija. Tagad lietojumprogrammā ekrāna augšdaļā ir jauna lasīšanas rinda, kas atvieglo pārlūkošanu no ziņas uz ziņu, pavelkot pa labi. Rinda ļauj ātri kopīgot ziņas piezīmē, kas ir Substack versija tvītam.

Kompānija apgalvo, ka pārprojektētās rindas mērķis ir palielināt rakstītāju uzmanības saglabāšanu, par prioritāti izvirzot jaunās ziņas no maksas abonementu lietotājiem no lietotāja saglabātā satura un bieži lasītajām publikācijām.

Substack tiek palaista arī atklāšanas plūsma (discovery feed), kurā būs piezīmes un ierakstu ieteikumi. Kompānija mudina lietotājus platformā dalīties ar piezīmēm, lai sasniegtu vairāk lasītāju, un galu galā pārvērstu tos par lietotnes abonentiem.

“Mēs atklājam programmu “Home Experience” priekš Substack, kas ekrāna augšdaļā ievieto jaunas ziņas elegantā lasīšanas rindā un savieno tās ar plūsmu (feed), kas parāda Substack tīkla dzīvotspēju,” bloga ziņā rakstīja kompānija.

Turklāt Substack pārvieto iesūtni uz programmas centrālo cilni. Saglabāto un audio ziņu iesūtnes filtri palīdz atrast meklēto informāciju. Ierakstu varat pavilkt pa labi, lai saglabātu, vai pa kreisi, lai arhivētu. Ir iespējams arī atvērt iestatījumus, lai izvēlētos klasisko iesūtnes noformējumu un iestatītu kompaktāku versiju.

Lai gan šīs programmas sadaļa “Tērzēšana” (chat) joprojām atrodas labajā augšējā cilnē, Substack ir pārvietojis paziņojumus uz augšējo joslu. Tagad varat arī augšējā labajā stūrī pieskarties savam profila attēlam, lai atvērtu abonementa plānu, skatītu savu profilu vai pielāgotu lietotnes iestatījumus.

Lietotnes pārprojektēšana tiek veikta, jo Substack ir strādājis, lai tā platforma vairāk līdzinātos sociālajam tīklam. Pagājušajā mēnesī uzņēmums ieviesa iespēju lietotājiem sekot rakstu autoriem, dodot lietotājiem iespēju sekot līdzi tam, ko dara autors, neabonējot kādu no plāniem.

Avots: TechCrunch

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati