Threads API ir procesā

Instagram vadītājs Ādams Mosseri sacīja, ka progresā ir Threads API. Tādējādi izstrādātājiem būs iespēja Threads izveidot dažādas funkcijas un iespējas.

Mosseri atbildēja žurnālistam Keisijam Ņūtonam, kurš sarunājās ar kādu lietotāju par “TweetDeck” līdzīgu pieredzi iekš Threads. Instagram vadītājs pauda bažas par to, ka daudz ikdienas lietotāju ievieto lielu apjomu satura, kas aizēno kvalitātīva satura radītājus.

“Mēs pie tā strādājam. Manas bažas ir par to, ka tas nozīmēs daudz vairāk ikdienas patērētāju satura un nedaudz vairāk kvalitatīva satura, bet tas joprojām šķiet kaut kas tāds, kas mums ir jāatrisina,” ieraksta ziņā sacīja Mosseri.

Vēlāk inženieris, kas strādā ar Threads, teica, ka komanda startēs ar galapunktiem (endpoints), lai publicētu API saturu.

Mosseri jau ieņēmis nostāju ziņu saturā, sakot, ka Threads nebūs “antiziņas”, bet tas “aktīvi nepastiprinās ziņas”(won’t actively amplify news) . Vēsturiski ziņu publikācijas ir balstījušās uz trešo pušu rīkiem un integrācijām ar dažādiem sociālajiem tīkliem, lai automātiski izvietotos tādās platformās kā Twitter, LinkedIn un Facebook. Tā kā API nav pieejamas jaunākās platformās, piemēram, Threads, izdevējiem ir manuāli jāievieto saturs, kas nav ideāli piemērots ziņu organizācijām, kas dienā ievieto veselu virkni rakstu.

Kamēr Mosseri ir nobažījies par to, ka rakstu autori, integrējot API, lieto milzīgu satura apjomu, autoriem ir nepieciešami arī dažādi rīki, lai izliktu dažāda veida saturu. Tas arī ļauj izstrādātājiem vieglāk noformēt īpašai platformai piemērotas funkcijas, ja pastāv API integrācijas opcija.

Ar tādiem sociālajiem tīkliem kā Twitter (tagad X) un Reddit, kas trešo pušu izstrādātājiem apgrūtina klientu piesaistīšanu, Threads varētu atvērt tā API un iespējot ērtāku aplikāciju sistēmu. Izstrādātāji ir palaiduši dažus klientus konkurējošiem tīkliem, piemēram, BlueSky un Mastodon, taču abiem tīkliem salīdzinoši ir mazāka lietotāju bāze nekā Threads.

Iepriekš šonedēļ Meta sacīja, ka Threads ir nedaudz mazāk par 100 miljoniem ikmēneša aktīvo lietotāju. API un trešās puses lietotņu sistēma ne vienmēr virzīs šo skaitli uz priekšu, bet tā dos iespējas cilvēkiem izpētīt tīklu alternatīvos veidos. Threads komanda pēdējos mēnešos pēc palaišanas ir pievienojusi daudzus līdzekļus.

Avots: TechCrunch

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt