Twitter testē iespēju ļaut diviem kontiem būt viena ieraksta līdzautoriem

twitter

Twitter ir apstiprinājis, ka pēta jaunu funkciju, kas ļautu diviem kontiem vienlaikus veidot vienu ierakstu vēsta TechCrunch. Lietotņu pētnieks Alessandro Paluzzi ir publicējis pierādījumus par šīs funkcijas attīstību vismaz kopš decembra, bet nesen ievērojis testa ietvaros izlaistu informāciju ar to, kā šī jaunā funkcija varētu darboties.

Jaunā funkcija nebūtu pilnīgs jaunums lietotņu pasaulē. Viens no Twitter konkurentiem Instagram kopš 2021. gada jau piedāvā kaut ko līdzīgu. Ir daudz iemeslu, kāpēc divi konti, iespējams, vēlas, lai viņu vārdi tiktu pievienoti vienam ierakstam. Kā dažas situācijas var minēt uzņēmumu sadarbības, dažādas mārketinga kampaņas vai pat vienkārši kopīgu joku publicēšanu.

Saskaņā ar lietotņu pētnieka publicētajiem ekrānuzņēmumiem, lietotāji varēs izveidot kopīgu ierakstu tikai ar tiem kontiem, kuri ir publiski un kuriem tie seko. Turklāt, ieraksta līdzautoram būs jāapstiprina pieprasījums būt par ziņas līdzautoru. Cerams, ka tiks izveidots kāds mehānisms, kas neļaus populāriem kontiem saņemt lūgumus kļūt par līdzautoru dažādiem ar viņiem nesaistītiem ierakstiem. Pēc ieraksta publicēšanas, tas tiks kopīgots ar abu kontu sekotājiem, un abu kontu profila attēli tiks parādīti ziņas augšējā kreisajā stūrī.

Pagaidām nav zināms, kad un vai jaunā funkcija būs pieejama. Šobrīd tā ir tikai izstrādes stadijā. Taču, ņemot vērā to, ka vismaz viens no Twitter konkurentiem jau piedāvā šādu funkciju, visticamāk, ka lietotne sekos tendencēm.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt