Vai Sony tiešām ražos savu elektroautomašīnu?

Sony Vision-S

CES 2020. laikā uzņēmums Sony (jā, Sony) parādīja automašīnu. Toreiz tas šķita visai interesanti. Lai gan CES 2021. laikā ražotājs nepārsteidza ar kādu jaunu informāciju par automašīnu, uzņēmums YouTube platformā laida klajā video par Vision-S – elektrisko automašīnu, kas testēta Austrijā uz publiskajiem ceļiem. Video arī lieliski testē uzņēmuma jauno Airpeak dronu, kas palīdzējis iemūžināt video kadrus.

Uzņēmums Sony min, ka Vision-S tiek veikti publiski testi, lai validētu automašīnai izstrādātās drošības sistēmas. Sākumā tika plānots, ka Vision-S parādīs uzņēmuma sensorus un attēl veidošanas tehnoloģiju, kā arī auto industrijas iecerētās informācijas meklēšanas tehnoloģijas.

Spny Vision-S

Jaunajā video ir redzams automašīnas salons ar iespaidīgo displeju, kur var apskatīt informāciju par vadītāju, pasaulē notiekošo un daudz ko citu. Fakts, ka tas viss darbojas bez aizķeršanās, ir visai iespaidīgs, jo automašīna (vismaz pagaidām) nav paredzēta ražošanai.

Iespējams, ka Vision-S būs automašīna, ar kuru Sony tikai testēs jaunākās uzņēmuma tehnoloģijas. Pagājušajā gadā tehnoloģiju uzņēmums sacīja, ka elektroautomašīna funkcionē ar 2. līmeņa daļēji automatizētu tehnoloģiju un tās 33 sensoriem. Pēc Sony domām elektroautomašīnas autonomijas līmenis vēl pieaugs.

Avots: CNET

Attēlu avots: Sony YouTube video

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt