Visi elektriskie Honda e būs pieejami ar spoguļiem iekšpusē

Honda e, kompaktais elektriskais transportlīdzeklis, kas nonāks tirgū 2020. gada pavasarī, iekļaus sānu skatu spoguļus salonā. Uzņēmums otrdien apstiprināja, ka tās sānu kameru spoguļu sistēma, kas bija uz prototipa versijas, būs standarta aprīkojumā, kad automašīna nonāks ražošanā.

Sānu kameras spoguļu sistēma ietver divus sešus collu ekrānus, kas atrodas paneļa kreisajā un labajā pusē, kas nodrošina tiešraides satiksmes attēlus. Honda apgalvo, ka tehnoloģija samazina aerodinamisko triecienu par 90% salīdzinājumā ar parastajiem durvju spoguļiem, kopumā uzlabojot visa transportlīdzekļa aerodinamiku par 3,8%. Tas savukārt var palīdzēt uzlabot akumulatora efektivitāti un diapazonu.

Spoguļi arī uzlabo redzamību, apgalvo Honda, piebilstot, ka kameras vienību korpusi ir veidoti tā, lai novērstu ūdens pilienus uz objektīva. Objektīvam ir arī ūdensnecaurlaidīgs pārklājums, lai novērstu ūdens uzkrāšanos.

Video redzams kā tas varētu izskatīties.

Spoguļa iestatījumos vadītājs var izvēlēties divus skatus: normālu un plašu. Abi skati paplašina redzamības lauku un palīdz samazināt aklās vietas par aptuveni 10% normālā un aptuveni 50%, ja izmanto plašo opciju, apgalvo Honda.

Ja vadītājs novieto transportlīdzekli atpakaļgaitā, sānu skata ekrānos parādās norādes. Mainoties apgaismojuma apstākļiem, spilgtuma līmeņi interjera displejos tiek regulēti.

Auto ražotājam ir lieli plāni ar Urban EV , kas ir oficiāli nosaukts par Honda e. Paredzams, ka Honda e akumulators spēs nobraukt vairāk nekā 124 jūdzes (aptuveni 200 km), un tas ir aprīkots ar ātrās uzlādes iespēju, kas nodrošinās 80% uzlādi 30 minūšu laikā.

2017. gadā Honda Motor Co. prezidents un izpilddirektors Takahiro Hachigo uzsvēra, ka Urban EV nebija „redzējums par tālāko nākotni”.

Honda e produkcijas versija tiks atklāta šogad. Klienti var rezervēt prioritātes pasūtīšanu tiešsaistē Anglijā, Vācijā, Francijā un Norvēģijā. Vai arī reģistrēt savu interesi citos Eiropas tirgos Honda nacionālajās tīmekļa vietnēs.

Avots: techcrunch.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt