WhatsApp Beta iepazīstina ar mākslīgā intelekta asistentu

Kā daļu no jaunās beta versijas, nejauši izvēlētiem lietotājiem WhatsApp ļauj izmēģināt sarakstes MI (mākslīgo intelekto).

Connect 2023 pasākumā Meta atklāja, ka sākusi “iekš aplikācijas asistenta” izveidi vairākām platformām. Funkcijas darbojas līdzīgi kā Bing Chat – var uzdot dažādus jautājumus vai veidot vieglas sarunas. Taču papildus, uzņēmums atklāja, ka lietotājs mākslīgajam intelektam var piešķirt unikālu personību, kas balstīta uz kādu slavenību. Piemēram, Dungeon Master persona vadīs lietotāji cauri piedzīvojumu spēlei un ietvers video plūsmu ar reperi Snoop Dogg. Tomēr mākslīgais intelekts neatdarinās viņa runas stilu vai manieres. Tas būs tikai MI, ko izveidojusi Meta.

Nav zināms, kad šī funkcija oficiāli tiks izlaista. WABetainfo, savukārt, ziņo, ka gan iOS, gan Android lietotāji var izmēģināt beta versiju. Sākotnējā tika izlaista nesen, taču otrā versija ir pieejama kopš 17.novembra. Papildus iepazīstināšanai ar “iekš aplikācijas” asistentu, atjauninājums vieglai piekļuvei MI sarakstes novietos “Chat” sekcijā.

Kā izmantot WhatsApp MI asistentu

Ieinteresētajiem Android lietotājiem sākumā jāpiereģistrējas Google Play Beta Program un jāinstalē WhatsApp Beta aplikācija savās ierīcēs. Teorētiski iPhone īpašniekiem būtu jāpiereģistrējas TestFlight Beta Program, taču diemžēl WhatsApp Beta iOS ierīcēs ir slēgta. Pieeja ir liegta jau divus ar pusi gadus.

Piekļuves brīdī lietotājs spēs aplūkot visas pieejamās personības. Tālāk tiks piedāvāti sarunu temati, piemēram, “kuri ir vispopulārākie šovi Netflix platformā?”. Asistents sniegs atbildes ieteikumu formā un pievienos informācijas atsauci. No tā brīža sarunu varēs veidot pēc paša patikas.

Kad to izvēlās beigt, sarunu ar MI varēs atrast galvenajā “Chat” ailē. Sarakstei var piekļūt arī caur WhatsApp desktop.

Jāatceras, ka datorā asistentu izveidot nevar, atjauninājums ir pieejams tikai mobilajai versijai, taču WhatsApp liek domāt, ka funkcija kaut kādā veidā būs pieejama arī ārpus viedtālruņiem. Pašlaik nav skaidrs, vai tā ir plaši pieejama. WABetainfo apgalvo, ka Meta ir plāni nākotnē papildināt MI personu klāstu plašākai publikai, bet ar detaļām skopojās.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt