“Windows 10 April 2018 Update” būs dabūjams pirmdien

Microsoft atrisinājis problēmas, kas par 2 nedēļām aizkavēja Windows 10 April 2018 Update iznākšanu, un paziņojis, ka kārtējo “lielo” atjauninājumu individuālie lejuplādētāji varēs saņemt pirmdien, 30. aprīlī. Savukārt izplatīšana Windows Update tīklā sāksies 8. maijā. “Redstone 4”, kurš sākotnēji bija plānots izplatīt ar komerciālo nosaukumu “Windows 10 Spring Creators Update”, beigās pārsaukts maksimāli vienkārši – par “Windows 10 April 2018 Update”. “Es domāju, ka cilvēki ilgojas pēc vienkāršības,” tā izmaiņas pamatoja Microsoft marketinga direktors Ārons Vudmens. “Mēs mēģinājām dažādus nosaukumus dažādām klientu grupām, kas nodrošināja mums atsauksmes, tomēr pats efektīvākais ceļš, kā palīdzēt cilvēkiem saprast šo atjauninājumu –   izrādījās sasaistīt to ar  iznākšanas laiku.”

Šoreiz “Windows 10 April 2018 Update” masveida izplatīšanas sākums pieskaņots maija otrajai otrdienai, kas tradicionāli saucas “ielāpu otrdiena”. Tad arī lietotāji varēs saņemt atjauninājumus pēc pilnas programmas. Nav nekāda garantija, ka serveri spēs uzreiz to piegādāt visiem.

Būtiskākā atjauninājuma inovācija ir Timeline funkcija, kas palīdzēs turpināt darbus no tās vietas, kur iepriekš tie pārtraukti uz cita datora. Varēs arī pārskatīt meklēšanas vēsturi, kas veikta no viedtālruņa ar pārlūkprogrammām Microsoft Edge for iOS un Microsoft Edge for Android. Redmonda arī pievienojusi jaunu teksta diktēšanas funkciju un uzlabotu Focus Assist, kas paredzēta kaitinošu paziņojumu atslēgšanai. Pārlūkam Edge nu būs Mute tab funkcija, bet Xbox Game Bar ticis pie jauna dizaina. Vispār nekādu revolucionāru izmaiņu “Windows 10 April 2018 Update” sastāvā nav, bet no visa pa druskai.

 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt