Windows 10 October 2018 Update atstājis lietotājus bez failiem

Microsoft tikko kā sācis izplatīt Windows 10 October 2018 Update  (ver. 1809) caur Windows Update kanālu. Kā ziņo softpedia.com, vairāki lietotāji jau pazaudējuši failus – pie atjaunināšanās pazūd visas Windows bibliotēkas: dokumenti, attēli, mūzika un video. Nav nekāda brīdinājuma, un netiek automātiski veidotas rezerves kopijas.

Reddit lietotājs SonicHyuga raksta: “Tas notika ar vienu no maniem PC. Es izvilku HDD un pieslēdzu to caur SATA-USB adapteri galvenajam datoram. Atklājās, ka disks ir praktiski tukšs. Labi, ka man bija datu rezerves kopijas, tā kā nelaime nav liela. Vienīgais, kas vēl bija palicis uz diska, – Windows.old un Upgrade mapes.” Informāciju apstiprinājuši arī citi Windows 10 lietotāji. Mapē Windows.old vajadzēja atrasties lietotāja failiem gadījumam, ja nolemj atgriezties uz iepriekšējo Windows 10 versiju. Tomēr to tur nebija. Atgūt zaudētos failus acīmredzot neizdosies ne ar kādām metodēm.

Microsoftam par kļūdu ir paziņots, bet vēl atbildes nav. Tāpat nav noskaidrota likumsakarība, kādos gadījumos faili tiks pazaudēti un kad ne. Notepad iesaka neriskēt, un kad pienāks Windows 10 October 2018 Update  – pirms atjaunināšanās uztaisīt kopijas visam, kas ir svarīgs.

Kam veiksmīgi izdevies tikt pie atjauninātā Windows, īpašumā iegūs pāris noderīgas funkcijas. Viena no tām ir Cloud Clipboard. Ja parasti mēs zinām ko var izdarīt ar Ctrl+C – Ctrl+V, tad šai gadījumā apmaiņas bufera saturu var pārnest no vienas ierīces uz citu. Cita inovācija ir aplikācija My Phone. Tā ļauj uz PC displeja parādīt visu, kas atrodas Android viedtālruņa atmiņā. Tāpat iespējams pārnest failus šurpu-turpu, vienkārši pārvelkot ar peli. My Phone iPhone versijai ir mazāk iespēju. Pārstrādāta laika skala Timeline. Tagad varēs uzinstalēt oficiālos spraudņus pārlūkprogrammām Chrome un Firefox, lai sinhronizētu cilnes caur Timeline.

 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

5 Responses

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt