Xiaomi uzturēs zemas viedtālruņu cenas uz reklāmas rēķina

Ķīniešu ražotājs Xiaomi piedāvā kvalitatīvus, jaudīgus un lētus viedtālruņus, kā dēļ daudzi pircēji šo kompāniju iecienījuši. Rezultātā Xiaomi pasaules tirgū plešas milzīgā ātrumā. Kronis visam ir jaunais modelis Xiaomi Poco F1 ar šobrīd visjaudīgāko Qualcomm Snapdragon 845 procesoru kopā ar 6 GB RAM un 64 GB iebūvētās atmiņas, par kuru neprasīs vairāk kā 350 euro ar visu PVN. Tomēr ar labdarību arī ķīnieši nenodarbojas, un peļņa tiks gūta uz papildus reklāmas rēķina.

ziņo satraukti Reddit lietotāji, kopš iebūvētās grafiskās vides MIUI 8.9.13 versijas vismaz Indijā ir maisam gals vaļā. Reklāma rēgojas visur – gan MIUI mūzikas atskaņotājā, gan Iestatījumos, gan Failu pārvaldniekā, un pat bloķēšanas ekrānā. Un tas vēl nav pilns saraksts. Kaut arī ražotājs uzskata, ka viss ir kā tam jābūt, un reklāmas vieta izvēlēta tā, lai netraucētu lietotņu normālam darbam – praksē ne vienmēr ir tā.

Vismaz pagaidām Xiaomi vēl dod iespēju lielāko daļu reklāmu atslēgt. Paplašinātajos iestatījumos ir Datu aizsardzības sadaļa, kurā jāatslēdz “Personalizētie reklāmas piedāvājumi”. Failu pārvaldniekā jāiet caur About, un tur būs lietotnes iestatījumi. Viss tā izdomāts, lai atrašana prasītu piepūli, un mājsaimniecēm nebūtu pa spēkam.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt