Jaunumi

Ko darīt, ja tiek uzlauzts Instagram konts?

Ko darīt, ja esi kritis par upuri Instagram hakeriem? Atgūt kontu var būt arī ļoti ilgs un mokošs process. Arī pašmāju dziedātājam Intaram Busulim nesen tika uzlauzts Instagram konts ar 52 tūkstošiem sekotāju, kuru neizdevās atgūt.

Instagram strauji pieaug drošības problēmas: tā kā pakalpojums ir populārs ar vairāk nekā 1 miljardu lietotāju, šie konti kļūst par populāriem hakeru uzbrukumiem.

Un, ja jūs esat viens no tūkstošiem cilvēku, kas mēģina atgūt kontroli pār uzlaustu Instagram kontu, tas bieži vien ir garš un mocošs process. Pēdējo piecu mēnešu laikā Mashable ir saņēmis vairāk nekā 1000 e-pasta vēstules un ziņas no cilvēkiem, kuri saka, ka hakeri ir nozaguši viņu Instagram kontu. Gandrīz visi no tiem apraksta atbalsta sistēmu, kas ir mulsinoša, lēna un apgrūtinoša. Instagram atbalsta sistēma ir tik nomākta un sarežģīta, ka daži lietotāji ir izmantojuši citu hakeru nolīgšanu, lai saņemtu atpakaļ kontus.

Konta atgūšanas process

Lūk, ko Instagram saka, kā konta atgūšanas procesam ir jānotiek: Pēc tam, kad esat ziņojis par savu kontu kā nozagtu, uzņēmums nosūta automatizētu e-pasta vēstuli, norādot, ka jāuzraksta esošais kods uz papīra lapas un jāuztaisa ar to selfijs. Vai atbildiet ar kādu no informāciju, ko izmantojāt, lai pirmo reizi pierakstītos savā kontā.

Kad jūs sniegsiet informāciju, kas palīdzēs mums pārbaudīt jūsu identitāti, mēs jums nosūtīsim konkrētus norādījumus, lai atgūtu jūsu kontu drošajā e-pasta adresē, kuru jūs norādījāt” tā Instagram saka kontu atbalsta lapā. Uzņēmuma pārstāvis sacīja, ka kopienas operāciju komanda “atbild uz lielāko daļu ziņojumu 24 stundu laikā“. Ko Instagram gan nesaka, ka konta atgūšana var tikt risināta vairākas nedēļas vai pat mēnešus, un daži lietotāji tāpat var neatgūt piekļuvi saviem kontiem.

Tātad jums ir nozagts konts. Ko tagad?

Ja jūsu Instagram konts ir nozagts, Instagram norāda uz tās palīdzības centru, kas jūs iepazīstina ar to, kā atgriezt jūsu kontu saskaņā ar oficiālo politiku. Bet tas nav nemaz tik vienkārši, kā izklausās. Jums ir jāievēro precīza soļu secība lietotnē, iespējams, pat nevarēsiet atrast veidlapu, kas ļauj ziņot par nozagtu kontu. Tas kļūst vēl sarežģītāk, ja hakeri ir mainījuši e-pasta adresi vai citu ar kontu saistīto informāciju, kas bieži arī notiek. Daži lietotāji nevar atrast šo lapu vispār un izmanto citas metodes, piemēram, support@instagram.com e-pastu. Bet uzņēmuma pārstāvis teica, ka tā e-pasta adrese “nav izmantota vairākus gadus“.

Palīdzības centrs = automatizēti boti

Konta atgūšana var nevirzīties uz priekšu pat tad, ja jūs mēģināt sekot visiem Instagram norādījumiem. Lai saņemtu atbildes no uzņēmuma atbalsta, var paiet vairākas dienas, un, pat ja jūs sniedzat visu pieprasīto informāciju, jūs joprojām varat saņemt ziņas, ka uzņēmums nevarēja pārbaudīt jūsu identitāti, liekot jums sākt procesu no jauna. Tā kā šie e-pasta ziņojumi ir automatizēti, jūs faktiski nesaņemat paskaidrojumu par to, ko jūs izdarījāt nepareizi vai kāpēc jūsu apgalvojums tika noraidīts.

Linki uz Instagram palīdzības centru konta nozagšanas gadījumā vai, ja ir aizdomas par uzlaustu kontu:
Instagram help center– nozagts konts: https://help.instagram.com/149494825257596
Instagram security – ja ir aizdomas par konta uzlaušanu: https://help.instagram.com/368191326593075

Atbildēt

Līdzīgi raksti