Meta izlaiž jaunu Instagram un Facebook Reels videoklipu montāžas rīku

Uzņēmums Meta savā bloga rakstā minēja, ka globāli iznāks jauns satura veidošanas rīks Reels gan Instagram, gan Facebook platformā. Jaunais rīks veicinās satura veidotājus vairs neizmantot TikTok platformu, lai samontētu īsa garuma videoklipus, bet gan izmantot platformās pieejamo.

Instagram Reels ļaus lietotājiem augšupielādēt savu audio ierakstu (kas ir vismaz 5 sekundes un garāks) no galerijas uz rediģēto Reels videoklipu. Reels tagad atbalstīs 90 sekunžu videoklipus, kā arī tam tiks pievienotas interaktīvās uzlīmes, aptaujas, viktorīnas un emocijzīmītes gluži kā tas jau ir Instagram Story sadaļā. Instagram pašlaik izplata veidnes, kas ļauj lietotājiem viegli dublēt filtrus no videoklipiem, lai izveidotu līdzīgu saturu.

Pēc Facebook Reels izlaišanas šī gada februārī, tagad būs iespējams tiem piekļūt caur datoru sadaļā Creator Studio. Tās, visticamāk, ir lieliskas ziņas tiem satur veidotājiem, kuri vēlas rediģēt videoklipus no sava ērtā datora krēsla. Meta min, ka Creative Studio padarīs vieglāku dažādu formātu testēšanu.

Attēla avots: Meta

Meta izlaistās funkcijas, kas ļoti līdzinās TikTok funkcijām, nav nekas pārsteidzošs. Uzņēmums aktīvi cenšas pārveidot platformu. Piemēram, nesen Instagram vadītājs minēja, ka Instagram vairs nav kvadrāta formāta bilžu koplietošanas lietotne. Lietotnē tika ieguldīti visai lieli līdzekļi, lai tā  kļūtu par īstu konkurentu TikTok platformai. Nesen Instagram sāka testēt NFT atbalstu lietotnē.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt