Programmatūra

Ko Google atklās gaidāmaja GDC?

Google plāno rīkot ievērojamu pasākumu Spēļu Veidotāju konferencē (GDC – Game Developers Conference).  Par to liecina izsūtītie e-pasti žurnālistiem un sabiedrībā zināmiem cilvēkiem, aicinot pulcēties GDC 19. martā, kad klajā tiks laisti iespaidīgi jaunumi.

Google katru gadu piedalās GDC, popularizējot jaunākos atjauninājumus un informējot par izmaiņām Android spēļu izstrādātājus. Šogad Google vērš uzmanību uz to, ka ir paveikusi ko citādu, kā ierasts.

Pēdējos 6 mēnešus Google ir strādājusi pie Project Stream service, kas ļaus straumēt spēles Chrome interneta pārlūkprogrammā. Assassin’s Creed Odyssey ir pirmā spēle, kas publiski testēta Google servisā. Tiek sagaidīts, ka GDC Google pavēstīs jaunumus par Project Stream service.

GDC piedalīsies arī Sony, Nvidia, Microsoft un Amazon, kas sagādās Google konkurenci. Microsoft plāno prezentēt xCloud spēļu straumēšanas serveri, kuram turpmākajā gadā piedāvās bezmaksas izmēģinājuma versijas. Prognozēts, ka Amazon arī prezentēs līdzīgu projektu, kamēr Nvidia un Sony jau piedāvā spēļu straumēšanu internetā.

Atbildēt

Līdzīgi raksti